Výchozí bod (2014)

dobry komorny vedecky film, ktory mal dobry zaciatok aj dobry koniec, jebacka astrid berges-frisbey ukazala kozy, vyhonil som si na nej 6/10

Deadpool 2 (2018)

lepsie ako jednotka, v dvojke bolo zopar vaznych, emotivnych scen, aj akcne sceny boli lepsie, najlepsie postavy boli cable (josh brolin) a domino (zazie beetz), opat sa mi nepacili deadpoolove (ryan reynolds) trapne hlasky a narazky na ine filmy, kopol si aj do dc: na zaciatku filmu deadpool povedal vanesse (morena baccarin): "mas pravdu, bojoval som so zloduchom v plasti a zistil som, ze sa jeho mama taktiez volala martha“, cable sa opytal deadpoola: "co si zac?“ deadpool odpovedal: "som batman“, deadpool vravel cableovi: "si tak drsny, urcite ta nevydali v dc comics“, som sklamany, ze som nebrecal pri zaverecnych emotivnych scenach SPOILER: deadpool sa obetoval, aby zachranil russela, ci cable vyuzil svoj posledny pokus cestovat casom, aby zachranil deapoola namiesto navratu spat k svojej rodine KONIEC SPOILERU, viac emotivna mi prisla scena zo zaciatku filmu SPOILER: ked zomrela vanessa KONIEC SPOILERU, morena baccarin a zazie beetz su jebacky, velka skoda, ze sa morena baccarin neukazala naha ako v jednotke 7/10

Tulipánová horečka (2017)

jebacky alicia vikander a cara delevingne ukazali kozy, alicia ich ukazala v dvoch scenach, vyhonil som si na nich, bohuzial, to je jedine, co som si zapamatal z tohto nezazivneho filmu, vlastne este si pamatam ako sofia (alicia vikander) zinscenovala porod a svoju smrt 2/10

Tiché místo (2018)

sklamanie, ocakaval som horor za 5 hviezd, horor v style cloverfield, dostal som len priemernu psychologicku rodinnu dramu zasadenu do postapokalyptickeho sveta, kde asi v troch scenach hovorili, zvysok filmu sa dorozumievali posunkovou recou, stale mi vrtalo v hlave, ci bolo stastne rozhodnutie otehotniet, kedze porod sa nezaobide bez kriku a dieta urcite bude kricat, film mal dobru atmosferu, ale cakal som viac, emily blunt je jebacka 6/10

Una (2016)

jebacka rooney mara ukazala v troch scenach kozy, vyhonil som si na nej, film o nicom, zneuzivana una (rooney mara) najde po patnastych rokoch svojho pachatela ryana (ben mandelsohn), cely film riesia minulost 3/10

Přání smrti (2018)

stary dobry bruce willis je spat, po dlhej dobe nehral znudeneho zaporaka, miestami som si myslel, ze sa pozeram na prequel vyvoleneho, bruce willis v kapucni 8/10

Chůva na zabití (2017)

podarena teen hororova komedia, rozhodne lepsia ako better watch out, urobil som sa pri francuzaku medzi bee (samara weaving) a allison (bella thorne), samara weaving, bella thorne, leslie bibb su jebacky 7/10

Avengers: Infinity War (2018)

konecne som sa dockal a videl som od mcu vyborny film, ale na DCEU nema, z mcu druhy najlepsi film po captain america: prvy avenger, stacilo tak malo, ubrat na tom trapnom humore, urobit film vaznejsi a hned ma to bavilo, bola to nadupana akcna jazda od zacitaku do konca, bavili ma vsetky suboje, chvalabohu vo filme bolo malo humoru, ktory som ani nevnimal, zopar postav bolo trapnych, ale mali malo priestoru, takze trapny spiderman (tom holland), retardovany drax (dave bautista) alebo infantilna suri (letitia wright) nemali cas dojebat film, aj tak najviac trapny zo vsetkych a najvacsim sklamanim bol hulk (mark ruffalo), ach boze co s nim porobili od thor: ragnarok, thanos (josh brolin) bol celkom dobry zaporak, islo mu o nastolenie rovnovahy vo vesmire, tym ze lusknutim prstov vyhladi polku vesmiru, SPOILER: na planete vormir, kde thanos zhodenim gamory (zoe saldana) z utesu ziskal kamen duse, bol najlepsi mcu zaporak red skull KONIEC SPOILERU, najlepsie postavy boli scarlet witch (elizabeth olsen), thor (chris hemsworth), iron man (robert downey jr.), captain america (chris evans), velmi sa mi pacil vztah medzi scarlet witch a visionom (paul bettany), na konci filmu bola paradna emotivna scena s vybornym soundtrackom ala DCEU, pri ktorej som brecal SPOILER: thanos prisiel do wakandy, zacal porazat jedneho hrdinu za druhym, vision prehovaral scarlet witch, aby ho znicila: "wanda, je cas", scarlet witch: "nie", vision: "oni ho nezastavia, ale my mozeme, mas moc ten kamen znicit", wanda oponovala: "nie", vision: "musis to urobit, prosim, wanda, uz nemame cas", wanda: "nemozem", vision: "ale mozes, musis, ak ziska ten kamen, polovica vesmiru zomrie, nie je to fer, nemala by si to byt ty, ale je to tak, nemaj strach, ty mne ublizit nemozes, citim len teba", zatial co uplakana scarlet witch nicila visiona, thanos bez namahy porazal jedneho hrdinu za druhym a blizil sa k nim, najviac mi utkvel v pamati suboj medzi thanosom a captainom america, bola parada, ako captain america ustedril thanosovi par uderov, drzal thanosovu rukavicu, ceril zuby, krical, az ho thanos porazil, thanos prisiel k wande a visionovi, uplakana scarlet witch jednou rukou vysielala luce do visionovho cela, kde mal kamen mysli a druhou rukou do thanosa, vision jej povedal: "milujem ta", kratko na to ho wanda znicila KONIEC SPOILERU, marvel (disney) si to tymto vybornym filmom u mna nevyzehlil, stale od nich ocakavam trapne sracky, kazdopadne na pokracovanie avengerov sa tesim 10/10

The Crucifixion (2017)

jebacke sophii cookson bol vidiet lavy prsnik aj bradavku, musel som si vyhonit na nej, film bol priemerny, viac ma zaujala detektivna stranka filmu, ked novinarka nicole rawlins (sophie cookson) vysetrovala zabitie mnisky adeline pocas exorcizmu, lakacky boli ok 5/10

Dánská dívka (2015)

najvacsie pozitivum vo filme bola jebacka alicia vikander, ukazala sa uplne naha, musel som si vyhonit na nej, bolo odporne sa divat na chlapa v zenskych satach, vo filme hrala aj jebacka amber heard, velka skoda, ze sa neukazala naha ako alicia vikander 4/10