Reklama
Reklama
13. FILMOVÝ VÍKEND ČSFD
58. MFF Karlovy Vary
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
Novakop
Petra Nováková
Nymburk, Středočeský kraj, Česko
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Drama
Krimi
Akční
Dobrodružný
film
seriál
TV film
USA
Česko
Velká Británie
Španělsko
Slovensko
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené filmy
(10)
Pelíšky
(1999)
Telefonní budka
(2002)
Poslední skaut
(1991)
Tajemství smrti slečny Neznámé
(2016)
Gran Torino
(2008)
Zkrocená hora
(2005)
Hon
(2012)
Zkus mě rozesmát
(2011)
Bez dcerky neodejdu
(1991)
Na střeše
(2019)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel