Shrek Třetí (2007)

Prosím,budu vděčný za to,když nevznikne čtvrtý Shrek.

Tristan a Isolda (2006)

Kevine Kevine!Jak moc se mi líbíl Král zbojníků,jak moc se mi líbily první dvě třetiny Vodniho světa,ale co tohle mělo být?!Pěkné exteriéry,převálcovali jak režii,tak i toporné herecké výkony.Nevěrohodné bojové scény. Špatné herecké obsazení!Mezi Tristanem a Isoldou to jiskřilo asi jako mokrá prskavka.James Franco,absolutně nevýrazný.Jeho tvář,ale to bude asi můj problém,mi příjde až nesympatická.Ano,líbil se mi ve Spidermanovi,ale tam byl více padouch než hrdina,což mu sedí.Líbil by se mi např. jako mladý Hannibal.Tento film je jedna velká nuda!

Šňup (2002)

Šílenost a pakárna,která mě i přesto bavila.Jinak mé závislosti jsou:film,čokoláda,...

Jak básníci neztrácejí naději (2004)

Jednoznačně nejslabší díl série,ale koukatelný.Humoru málo.Postavu číňana a A. Sklenaříkové bych vystřihnul.Byli tam zbyteční a trapní.Film je jedna velká reklama na Starobrno,drogerii Teta,Mazdu a Wella.A pana profesora mě bylo taky líto!Jinak průměr,který nenadchne ani neurazí.Závěr filmu byl povedený.Štěpánek našel zrzečku,porodil si vlastní dítě ve výtahu a neztratil naději na pokračování.

Zamilovaný profesor (1996)

Jediným plusem této hovadiny jsou vynikající masky,díky kterým mohl Murphy hrát celou rodinu.

Matrix Revolutions (2003)

Hodnotíte,komentujete,ale zajímalo by mě kolik z vás to pochopilo???

Noc na Karlštejně (1973)

Tahle směs historického filmu,muzikálu a komedie mě nikdy nebrala.Pokud bych měl zvolit jeden žánr ve kterém by mě film zaujal,byl by to žánr historický.Nejvíce jsem trpěl u některých písniček a u některých rádoby vtipných scén.Celkově jsem se hodně nudil.Líbili se mi jen scény s V. Brodským,dvě písničky a záběry na Karlštejn.Samotný film bez hudby a písniček za dvě hvězdičky a samotná hudba a písničky(jen dvě)za čtyři hvězdičky.

Před svatbou ne! (2001)

Plus pro výbornou Sigourney Weaver,sexy J.L.Hewitt a skvěle přitroublého Gena Hackmana.Jinak průměrný kousek.

Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Ano...tento film se moc nepovedl.Proč?Snad kvůli spěchu...snad proto že se točil současně s výbornou Truhlou mrtvého muže...jó to je ve hvězdách...nebo že by ve scénáristovi?Děj je příšerný guláš.Je tam málo humoru a ten co tam je mě nepřipadá až tak humorný.Málo akce a ta co tam je mě nepřipadá cool...s vyjímkou finální scény ve víru. Párkrát jsem se přistihnul,že se v kině nudím,což se mi nestává.To věčné prohazování si rolí kdo je na čí straně bylo otravné.Navíc mi chyběly známé hudební motivy z Prokletí a z Truhly.Ano tento film byl temnější..uznávám,ale stejně.Ony tam byly,ale objevili se jen párkrát a navíc ve skoro neslyšitelné verzi.Pravdou je že tam byl motiv nový povedený,který filmem několikrát proplul.Role Chow Yun Fata mě připadla zbytečná,škoda. Dobře,k plusům.Slušný závěr,slušné triky,výborný Geoffrey Rush,který předjel a ujel(doslova) samotnéhu Johnny Deppovi.Velká škoda že se Verbinskému nepovedlo to co Jacksonovi v Návratu krále(ano,vím skvělá předloha).DODATEK:8.2.2022 zvyšuji na 5* !

Údolí stínů (2002)

Vím proč spoustě čecháčkům vadí americký patriotismus.Protože u nás(až na vyjímky) žádný není.Nejsme patrioté,nejsme hrdi na naši vlast a kdyby došlo na válku,zalezeme do děr.Za velkou louží je to jinak. Teď k filmu.Tento film je věnován vojákům,kteří zahynuli v první velké bitvě ve Vietnamu.A nejen amíkům,ale i Vietnamským vojákům,kteří svou zemi bránili seč mohli.Wallace a ani Gibson netoužili a nepotřebovali natočit intelektuální válečné drama s propracovanými dialogy.Natočili strhující film,který řadím mezi špičku žánru.Natočili film o jedné veliké bitvě a mě to bohatě stačilo.První "klidná" třetina působí velmi kontrastně oproti následujícímu peklu.Bojové scény jsou syrové,drsné a na špičkové úrovni,navíc působí autenticky.Pokud někdo touží po válečném ukecaném filmu,doporučuji např. 9.rotu.Celá polovina filmu prakticky bez akce,jen kecy a výcvik a výcvik a kecy.