Prasomilové (2018) (TV film)

Takový malý bizár; rozhodně žádný hlubší vhled do života specifické komunity, ale nenudí.

Rédl (2018) (seriál) odpad!

Pejsek s kočičkou vařili dort - vznikla patlanina bez chuti a zápachu, špetky invence, jediného zapamatovatelného okamžiku; s všudypřítomnou bezradností herců, kteří nemají co hrát, protože postavy jsou těm z masa a kostí na hony vzdáleny.

Roma (2018)

Vlastně zklamání - film v lecčems připomíná díla italského neorealismu, ale příběh i prostředí působí uměle, nakašírovaně.

25 km/h (2018)

Slabej film, všechno je to tak nějak chtěný, hodně na efekt.

Anděl Páně 2 (2016)

Film prakticky bez příběhu, uměle (nikoliv umně) poslepovaný, herci nemají co hrát, a tak se alespoň pitvoří, vtipy spíše trapné...

Teorie tygra (2016) odpad!

Vydržel jsem koukat asi 10 minut, pak už jen "listoval". Film bez jakéhokoliv myšlenkového horizontu, pracující jen s těmi nejpitomnějšími stereotypy.

Na vodě (2015)

Cesta po severočeských říčkách a kanálech, stokách a bahňácích, která končí v ...moři, možná. Hra s divákem a jeho trpělivostí, ale ten zapomenutý, divoký kraj za zhlédnutí stojí.

Morke (2005)

Dokoukano silou vůle, příběh racionálně těžko přijatelný, laciný závěr.

Český sen (2004)

Všichni něčemu nebo někomu sloužíme, jen často ani nemáme příležitost si to uvědomit.

Krátký film o zabíjení (1987)

Oko za oko, krev za krev...ale jsi bez viny, abys mohl hodit kamenem? Odlidštěný svět trestá odlidštěného hrdinu a přitom by stačilo málo - oslovit jménem.