• Thriller

Painkiller Jane (2005) (TV film)

Spájať ľudské gény, aby sa skrze vírus alebo iné bio zbrane pozmenili ľudské schopnosti na super vlastnosti, je proti  Božiemu stvoriteľskému plánu a satanizmus. Je zrejmé, že tieto ohavné pokusy sú už realitou.

Hon na orla: Bod dopadu (2006)

Super akčný B-čkový film. Dobré scény, dramatickosť, kamera i herecké obsadenie. Islamský terorizmus i boj proti nemu sú tu obstojne ukázané. Hoci sa obsah filmu netýka  Európy, treba upozorniť, že islamizácia a jej fatálne následky prídu aj k nám, ak sa nepostavíme zvlášť proti imigrácii a utečenectvu. Inak Slovensku hrozí postupné zadelenie k plánovanému Európskemu kalifátu. Boh nás pre tým ochraňuj.

Čína a její ambice (2020) (TV film)

Totalitná kontrola a digitalizácia je nielen v Číne, ale aj inde.

Android Cop (2014)

Androidy – ako policajti a eutanázia  v budúcnosti? Pod plášťom „humanizmu“ a pomoci len nástroj globalistov na redukciu a kontrolu obyvateľstva. Inak dobre natočené.

Žoldáci (1980)

Dobrý príklad toho, ako niektorí z USA robili a robia krvavé prevraty, podľa svojich záujmov.

Konečná (2013)

Aj keď s niektorými Schwarzeneggerovými ideologickými postojmi z jeho života nesúhlasím, v tomto akčnom krimi to šlo. Zaujala ma jeho postava šerifa, ktorý bránil svoje mestečko pred zločincami. Taktiež spravodlivosť zákona, ochrana ľudí a pomoc ľudom boli pekne v deji ukázané.

Už se nebojím (1984)

Výchovný film, najmä pre učiteľov, ale aj rodičov.

Der Ruf der Pferde (2013) (TV film)

Nádherná rakúska horská príroda, super scenár, kamera, herecké podanie. Pozitívum filmu vidím hlavne v obnovení manželského vzťahu a záchrane detského domova pred zbúraním. Odporúčam.

L'amore strappato (2019) (seriál)

Prípadov odobratia detí z normálnych rodín o to z neoprávnených a vymyslených dôvodov,  je mnoho. Deje sa to neustále, len sa o tom väčšinou mlčí. Tento zvlášť sociálny systém je barbarským lovom na deti, rozbíja rodiny a niekedy sa mu hovorí i  juvenilná justícia. A to všetko vraj v  „najlepšom záujme“ dieťaťa.

Bakaláři - Košile (1980) (epizoda)

Krásny, didaktický a príkladný príbeh o znovuoživení a záchrane manželstva.