Nebezpečné hry (1998)

Nadprůměrný thriller díky překvapivým dějovým zvratům. Ten první byl opravdu nečekaný, ale postupem času si na to člověk zvykne a pak už skoro nevěří nikomu, respektive ho už ty další zvraty tak nepřekvapí.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Osobně se mi jednička líbila trochu víc, ale tězko říct, jestli proto, že jsem díky ní vstopil do jiného světa poprvé. Postava Gluma je opravdu úžasná s jestli se to tak dá říct (asi nedá), tak i skvěle zahraná. Úžasná podívaná, které nelze dát méně než 5 hvězdiček.

Rok ďábla (2002)

Velmi zábavné, vtipné a originální. Díky protagonistům samozřejmě i výborná hudba. Film, který potěší i toho, kdo nezná Jarka Nohavicu, ale takový člověk snad u nás ani neexistuje.

Bratříčku, kde jsi? (2000)

Zajímavý filmeček s výbornými písničkami. Za tu píseň v podání Clooneyho a spol o hvězdičku víc, takže 3.

Rozpaky kuchaře Svatopluka (1984) (seriál)

"Kdo nebliká není Čech, blik, blik, blik." První interaktivní vysílání v České televizi. To je na pochvalu.

Tele Tele (2000) (pořad)

Tuhle jsem to zkoušel shlédnout a vůbec jsem se nesmál. Maximálně pousmál. Uplný odpad to není, takže za 1.

Showgirls (1995)

Průměrný film, proč ho všichni odsuzují? Možná proto, že od režíséra Total Recallu čekali trochu víc. Konec byl trochu do ztracena, ale celkově 2-3 hvězdičky. Takže o prsa za 3.:-)

Mrazík (1964)

Nesmtelná pohádka. To nejlepší, co se k nám ze Sovětského svazu dostalo. Hodně jsme pravda ovlivněni geniálním českým dabingem, ale ty postavičky jsou nádherné samy o sobě. Hlášky zlidověly, písně jakbysmet, prostě pohádka radost pohledět.