Navždy a daleko (1992)

Vcelku zajímavý a i napínavý romantický film. Byl jsem mile překvapen a nevidím důvod proč nedat 4 hvězdičky.

Gremlini (1984)

Sice dějová linie je klasická béčková (podivní tvorové ohrožují obyvatelstvo) a podobných námětů už bylo zpracován hodně, přesto je to svým způsobem originální, zábavné a ve scénách s Gremliny i děsivě roztomilé. Gizmo je kouzelný.

Mikrokosmos (1996)

Je to vlastně takový dokumentární film bez průvodního hlasu. Pěkné, zábavné i poučné. Nutí člověka přemýšlet i o jiných světech než je ten jeho.

8 MM (1999)

Slušně pochmurný film s odvážným námětem. Některé scény jsou hodně působivé, ale jsou tam i okamžiky, kde je Cage málo přesvědčivý. Phoenix byl na objem své role myslím lepší.

Titanic (1997)

Strhující romantický příběh. Jeden z filmů, který se mně (a věřím, že nejen mně) po druhém shlédnutí líbil stejně moc jako poprvé. Mistrovské dílo s působivou hudbou.

Amélie z Montmartru (2001)

Nádherné pohlazení po dušičce. Nabije Vás pozitivní energií. Do té okaté Amélie se prostě musíte zamilovat. Krása.

Mission: Impossible II (2000)

Standardní akční filmeček, který neublíží, ale ani nijak, bohužel, nepřekvapí.

Navždy (1989)

Prázdný film, což mě obzvlášť u Stevena Spielberga mrzí. Možná romantické, ale takové nemastné, neslané. Stevene, že jsi to ty, tak za dvě.

Můj nepřítel (1985)

Na svou dobu výborná sci-fi se zajímavým příběhem a skvělými efekty. Na dnešní dobu už trochu zastaralé. Ale jako sci-fi fanoušek musím jen zvolat "jen víc takových". Námět filmu je stále aktuální a zajímavý.

Rudé horko (1988)

Na svou dobu velmi slušný akční nářez s Arniem. Sovětská uniforma Arnoldovi opravdu sekne.