Green Lantern (2011)

Gravity is a bitch! Tak takhle by měl vypadat comicsový film!

Tintinova dobrodružství (2011)

Připadal jsem si, jako, když jsem ve dvanacti poprvé viděl Indiho. Napínavá jízda, plavba a letba světem.

Spirit (2008)

Frank Miller. Jeho knížky z BaSin City mě přivedly ke komiksu. Jeho 300 uchopím, až po umytí rukou. Film Sin City mě bavil (i když nevím, jakou zásluhu na tom měl zrovna on).Ale Spirit ne, ten prostě na mě nefunguje! Krásný holky (až budu velkej chci Scarlett za ženu, teda jestli s tím bude ta současná souhlasit), bad ass S.L. Jackson, asi spousta peněz za vizualní kudrlinky (zelený plátno a klopítače, atd.). Ale mě to přijde nuda!

Colombiana (2011)

neškodný filmeček na adventní deštívé odpoledne. Ale ta Zoina role, to je žena: MOŽNÝ SPOILER za mlada parkur (ten je v půlce filmu od Bessona), později odhadne, kdy projet zdí, aby trefila ujíždějící Mercedes, a s ručníkem, jak to umí!, no a ještě pejsci poslouchající rozkazy přes telefon- takový ženy už se neroděj! MOŽNÝ SPOILER END 2,5*

Šílenci z Manhattanu (2007) (seriál)

Dost dobrý, ale na absolutní hodnocení mi to nevychází.

Rio (2011)

Nudil jsem se já a nudila se i má šestiletá dcera (což je u animáku co říct´) . Nerad, ale za 2*

Dlouhá cesta (2004) (seriál)

V rámci choroby jsem viděl všech 7 dílů naráz. V televizi jsem náhodou zahlédl posledních 10 minut čtvrtého dílu. A druhý den (díky internete!) jsem ráno s cestovateleli už balil bagáž a večer byl v NY. Pro mě věc, která mě náramně chytla, s chlapama jsem to fakt prožíval a fandil jim jak malej kluk. Pro mě jasnejch *****

Policejní jednotka v barvách (1982) (seriál)

Taková předzvěst Bláznivých střel, které jsou přece jenom vypilovanější. Ale v každém případě obrovská psina.

Parchanti (2010)

Pro mě docela promarněná šance na dobrý film. Nápad by ušel, herci taky dobrý, ale výsledek nemastný neslaný.