Star Trek (2009)

Absolutní pecka. Ta tam je sterilita původního Star Treku, celý film jen tepe. Vesmírné souboje jsou nesmírné :o)Úžasný casting, nová posádka jakoby vypadla z oka svým předobrazům. Těším se na další pokračování.

Poldové (2010)

Já jsem se bavil. Zasmál jsem se, ústřední dvojci to dohromady funguje, akce v pohodě. Co víc si přát? Tenhle biják má bohužel tu smůlu, že ho natočil pan K.S., bejt to pan X.Y. mnoho lidí by hodnotilo jinak .

Úsvit mrtvých (2004)

Nářez od začátku do konce. Ono je potřeba, tak nějak se s tím nepárat. Navíc úžasný způsob jak udržet lidi u filmu až do konce titulků

Caprica (2009) (seriál)

Úvodní film -ač se počítám mezi BSG fanoušky- mě moc nechytl. Chvilku mi trvalo, než jsem se "přemluvil" k samotnému serialu a ten se mi pomalu začal dostávat pod kůži, až jsem mu definitivně podlehl a posledních 5 dílů jsem viděl naráz. Jen měli natočit ještě pár dílů, aby jsme se dostali blíž k BSG.

Scott Pilgrim proti zbytku světa (2010)

Pro mě jako milovníka comiscsů nářez (ačkoliv původní komiks jsem ani neviděl). Akčnák, komedie, romanťák, muzikál. Úžasnej myšmaš tisíce výbornejch nápadů. Wright začíná být jeden z nejzábavnějších režisérů.

Rošťáci (1985)

Nějak mi podobný filmy chybí: Pyramida hrůzy, Rošťáci, Back to the Future. jj 80´s a Spielberg ...

Ztraceni ve vesmíru (1998)

Jé, to si připadám až trapně, jak mě to bavilo. U mě pěknejch 70%

Počátek (2010)

Dobrý, to ono je. Leonardo mě baví taky čímdál víc, ale prostě mě to úplně nechytlo. Možná kvůli přehnanýmu očekávání.

Off the Map (2011) (seriál)

3 epizody, 3 hvězdičky (ale poctivý), zatím je to serial, co neurazí, ale ani nenadchne. Až na protivnou blondýnu Minu je mi osazenstvo serialu sympatické.

Odpočítávání (2010)

Hodně dobré. Napnutej jsem byl od začátku do konce. Jackson je drsnej jak šmirglpapír a tak trochu blázen (nebo realista), Mossová je krásná a humánní (nebo naivní), a Sheen je prostě dobrej. Připadal jsem si trochu trapně, jak se během filmu změnil můj pohled na věc. Ze začátku jsem Jacksona odsuzoval a ke konci by se mnou mohl počítat jako s pravou rukou (kecám - nezabiju ani kapra).