Hugo a jeho velký objev (2011)

Mně to přišlo podobne,jako Tintin od pana SS.Takové hravé, plné obrázků ....mám rád hravé filmy plné obrázků!

Elitní zabijáci (2011)

Tak já nevím, mě to bavilo moc.Docela mě překvapilo místní hodnocení!Bavil mě ten olschool nádech.

Chata v horách (2012)

Možný SPOILER:troška z Evil dead,troška z Truman show,troška ze Studia 60,troška z Monsters Inc. Já se neskutečně bavil. Pravděpodobně nejsilnější 4*,co jsem kdy dal. " Good work, zombie arm!"

Studený jak kámen (1991)

Byly doby,kdy se ozvalo z reproduktoru televize:"Intersonic uvádí...". a já věděl,že ten film bude téměř jistě "boží". Ty doby minuly,ale zrovna tenhle kousek je dobrá oddychovka

Pravdivé lži (1994)

Nejlepší bondovka bez Bonda,zato s Arnoldem. Škoda,že se nedostalo na kdysi plánované pokračování,ikdyž možná dobře ....

Amazing Spider-Man (2012)

Mně se tenhle film libíl víc než ten od Raimiho a to je Sam můj oblíbenec!

Rent: Filmed Live on Broadway (2008) (divadelní záznam)

Pro mě je to neskutečně závislácka záležitost. V televizi jsem chytil asi pátou minutu, uslyšel hudbu, chtěje zjistit, co je to za koncert, koukám. O dvě a půl hodiny později jsem nevěřícně zjistil, že je konec, a chtělo se mi tleskat. Věřím, že to není pro každého, ale já byl nadšen. Zkuste to taky! http://www.youtube.com/watch?v=D5xu-frzADQ

Čínská čtvrť (1974)

Detektivka jako víno, 30 léta., Jack Nicholson, Krásné ženy, krásný káry, zamotanej příběh. A skvělej konec. Jedna z nejlepších detektivek.

Černý přízrak (1986)

Jo! Kvůli filmům, jako je tenhle, jsem miloval videopůjčovny, tam někde vzadu za Conanama, Rambama a Vetřelcema, byly krutiobaly plný krásnej Béček. Tenhle kousek je , podle mě, jeden z těch povedenějších. Mix Vrány a Knight ridera. Věřím, že to není pro každýho, ale pro mě to má těžko posatelný kouzlo osmdesátejch let.

International (2009)

Na mě tenhle film vůbec nezapůsobil, obsazení pěkný, obrázky taky, jedna výborná přestřelka v muzeu, ale nějak mi to přijde málo. U mě 50%.