Muž se zaječíma ušima (2020)

dramička, mini-miestami komédia, pre mna s nepochopeným poňatím.tie uši, vypovede do kamery atd.. na moj fkus načrtnutých hrozne moc príbehov. a ani jeden nedotiahnutý do zdarného konca. film funguje len ako akási vypoved, vcelku zaujimaveho človeka. čau mimožemšťan, škadži ši? Videné na Art Film Fest Košice 24.06.2021 Kunsthalle

Cruella (2021)

nejasný chatter vo vzdialenosti cca dvoch pšičkov.. dobre pekne maš🐭romanesko. pšičky boli, mne sa to rátalo.

Nikdo (2021)

Svižný romanesko s nápaditou a neokukanou akciou. ruský dudňačok ako arcinepriatel si myslel, ze ho sejme, ale vyfarbil sa ako "malý. školáčik." 🦝

Láska a odpuštění (2014)

Dobrý deň a vitajtee. len degenerom sa toto nemoze lubit a uz vobec nerozumiem takemu niskemu hodnoteniu 😢🆘

Stopař (2007)

Véélmi schopny rimejk klasickeho stoparika z 80-tych💥.

Jako v bavlnce (2020)

Napriek tomu ako to bolo pritiahnuté za uškadelka, to bolo very buenočko pozerateľné📺 Nova tema, skvelý piadimužik v akcii a hlavne zaver🤌🔥

Stopař (1986)

Skvela praca v celom filme až na jemne uleteny koniec. ale na tento rok to bolo wery good a viem to ospravedlniť. Tie postavy mali charakter, v tomto pipade nešlo o lacne jumspceery, ale skor o ten pocit, že ked autom niekde pojdem a vidim hitchera, dvakrat si rozdumam či ho vezmem

Motýlek (2017)

Za mňa, lepší tento remake ako original.

Creep (2014)

ach.