Buď v klidu (2005)

Haha, takovou sprčenost :) je těžké hodnotit. Ale pobavil jsem se, tak o co jde. Pokud by to člověk měl brát vážně (což nejde), tak je to nadsázka hudebního průmyslu a myslím celkem povedená, u které se člověk aspoň párkrát zasměje, i když žádné kdoví co to zase není...

Cikán (1975)

Temné, ponuré a plné mrtvol jako půlka filmů s Delonem. Na jednu stranu mě film bavil, byl to pěkný příběh, ale těch mrtvol tam bylo až příliš. Už mě to přestává bavit, že kudy projde Delon, tak tam je jak v márnici :(.

Metropie (2009)

Jsem zklamaný, čekal jsem víc. Chyběla mi tam velká část děje a všechno to na mě působí tak nějak vykonstruované na efekt, prázdné a beze smyslu. Jako by si film na něco hrál. Připadá mi to, jako by někdo vzal děj z dětského animáku a dal tomu dospělý temný kabátek, v kterém bude vypadat líp, ale stále mi tam chybí ten vnitřek. Nejvíc mě zklamal konec, byl moc jednoduchý a utl děj ihned potom, co se "rozjel". Škoda, kdyby někdo vymyslel ještě nějakou "vycpávku" - příběh mezi odhalením a koncem, tak by byl film dvakrát lepší. Podle mě filmu chybí prostřední polovina a je tam jen začátek a konec. Navíc ty dlouhé a nesmyslné pasáže s chůzí a jiné, které z hlediska děje nemají žádný smysl. Připadá mi, že film chtěl někdo schválně nafouknout aby mu dodal atmosféru, ale to hlavní je, že asi někdo "vytrhl" prostřední půlku scénáře :(.

Jmenuji se Oliver Tate (2010)

Bylo to zajímavé, ale moc se mi to nelíbilo. Mám z filmu smíšené pocity. Na jedné straně je to dobrý životní příběh, na druhé mi ale ve filmu něco scházelo, asi nadhled, vážně nevím. Film mě vedl k malému zamyšlení, ale nějaká špička to pro mě není. Prostě takový vystřižný měsíc z života dospívajícího kluka. Dívat se na to dalo, ale nic extra. To co bych na filmu ocenil bylo, že se nedalo odhadnout, kde se děj pohne, jako velký záport byla pro mě temná a "deštivá" atmosféra, která mi nesedla.

Pěsti smrti (1976)

Ach jo, ještě víc čekání na údery, zvuků úderů atd. to by mě jistě konečně zabilo a měl bych klid

Červený trpaslík - Zpátky na Zemi (2009) (série)

Už ne tak "prdlé", lehké a směšné jako klasické díly :(. Připadá mi, že někdo se snažil být chytrý a humor bohužel utekl :(.

Spojení Shaolinů (1966)

Nadprůměr vzhledem k ostatním karate filmům, ale stejně je to pořád obrovská ptákovina, které chybí velká porce děje, je tam ale pár srandovních scén, na které se vyplatí podívat. Půlka filmu je bohužel obrovská nuda a ta druhá je jedno obrovské klišé s lítáním na lanech a skákáním přes trampolínky s připitomělým výrazem na tváři.

Tři králové (1999)

Jede Sadám vas zabít :) haha :D, tak to je gól. Komedie a drama v jednom, tenhle film má velký duševní rozměr.

Jako kníže Rohan (1983) (TV film)

Tak to byl opravdu poučný příbeh, zejména pro lidi, kteří si myslí, že se jim změní život výhrou v loterii a nebo dědictvím.

Kostka 0 (2004)

Kvalitní uzavření trilogie. Vše je v protikladu oproti dvojce. Dvojka byla čistá - bílá, tento díl je pěkně špinavý a umolousený :). A navíc ten závěr, masochistická krása :).