• Rodinný
  • Pohádka

Brahms: Chlapec 2 (2020)

Parádní film na letní večerní promítání - stále průměrně napínavé, člověk si tedy během filmu může odskočit nebo mrknout na mobil a o nic nepřijde, na druhou stranu úplná blbost - ztráta času to taky není. 65%

Pomalé šípy (1993) (seriál)

29%? né to né :)! Myslím si že tento seriál dozrál..stejně jako film Dědictví....na dnešní dobu pomalé temto, ale skoro stejné jako u Homolkovic, tedy časté zastavení děje a přemýšlení nahlas. Klobouk dolů za herecké výkony a vysoký průměrný věk hlavních hrdinů.....za mě dobrých 75%

Adéla ještě nevečeřela (1978)

Naprosto dokonalé. Čím víckrát tento film vidím, tím víc se mi líbí. Nejlepší film Oldřicha Lipského.

Muž z prvního století (1961)

První polovina byla velice vtipná a svižná, nadčasové hlašky .....v druhé polovině už to bylo horší, nicméně velice milé objevené překvapení.

Annabelle (2014)

Nechápu nízké hodnocení, nebylo to kýčovitě a předvídatelné. Silná atmosféra, prostě dobrý horor. 80%

Anatomie zrady (2020) (TV film)

Určitě to byl na nedělní večer lepší průměr, Zajímavý příběh a dobře natočené, pouze se občas nedaly ve světlém obraze přečíst světlé titulky.

Invaze (2007)

Nečekal jsem zázraky a proto jsem byl mile překvapen. Nadprůměrný film s aktuálním tématem. 75%

Faunovo velmi pozdní odpoledne (1983)

Nejdříve jsem se těšil na dobrý film, který jsem ještě neviděl. Po první hodině doslova NICOTY jsem se rozhodl, že se vyjímečně na druhou polovinu podívám druhý den. Druhá polovina byla pro mě doslova utrpení. Omlouvám se všem, já ten film prostě nepochopil a hlavně nedokázal dokoukat.

Jack Holborn (1981) (seriál)

Podíval jsem se na seriál na jeden zátah. Nejlepší asi 9.díl s dražbou otroků. Super seriál a i bez nostalgie bych dal nejvyšší hodnocení.

Souboj Titánů (1981)

Filmová klasika - čtvrtá hvězda za nostalgii, filmové triky z dnešního pohledu až úsměvné