Reklama
Reklama
ČSFD.cz
Hledat
Podrobné vyhledávání
Můj účet
Ovládací panel
Přihlášení
Registrace
Zapomenuté heslo
Přidat film
Přidat tvůrce
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
další
Novinky
Televize
Kino
VOD
Žebříčky
Blu-ray
DVD
Žánry
NEW
Ocenění
Uživatelé
Diskuze
Shop
12 fanoušků
/ 8 bodů
prema5
Vít Růžek
Praha, Hlavní město Praha, Česko
Studium
Nejsledovanější
žánry
žánry
/
typy
typy
/
původy
původy
Komedie
Akční
Animovaný
Horor
Dobrodružný
film
seriál
TV film
pořad
divadelní…
USA
Velká Británie
Kanada
Německo
Francie
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
další
Přehled
O mně
Hodnocení
Recenze
Deníček
Oblíbené
Filmotéka
Zajímavosti
Obsahy
Biografie
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
další
Filmy
Seriály
Pořady
Herci
Herečky
Režiséři
Skladatelé
Scenáristé
Spisovatelé
Kameramani
Oblíbené seriály
(10)
Jak jsem poznal vaši matku
(2005)
Hrdinové
(2006)
Zlatá sedmdesátá
(1998)
Simpsonovi
(1989)
Čarodějky
(1998)
Ztracený svět
(1999)
Buffy, přemožitelka upírů
(1997)
Teorie velkého třesku
(2007)
Zpátky do školy
(2009)
Frasier
(1993)
Napsat zprávu
Přidat do oblíbených
Ovládací panel
8 bodů
Fanklub
(12)
little_bee
Crawen
me_george
shitmen
salamandr21
Guli
Kirstiella
tomusak123
DaLaG
dzetko83
volverinek
Wilma
facebook.com/vit.ruzek