Babovřesky (2013) odpad!

Znásilňování posledních zbytků inteligence nenáročného českého diváka pod velením veleblba Trošky pokračuje. Konec v nedohlednu, škody nepopsatelné.

Kameňák (2003) odpad!

Už po prvním dílu měl někdo Trošku zastřelit. Že má tenhle neinspirovaný blb státní vyznamenání je depresivní rezignace na kvalitu české kultury a veřejného života vůbec.

Ulice (2005) (seriál) odpad!

Programování chorého mozku českého televizního diváka aneb "manuál pro život podle TV Nova". Otřes.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Některé díly jsou opravdu neskutečné. Pohlreich umí na situace reagovat s hezkým vtipem. Škoda, že to někdy trošku přehání.

Výměna manželek (2005) (pořad) odpad!

Nejperverznější pořad v historii ČR aneb za peníze všechno. Opravdu nelze udělat sociologické okénko do obyčejné české rodiny jinak? Otřesné. Hromada pozitivních komentářů jenom ukazuje, že TV Nova už dneska může pustit do éteru cokoliv a diváci zobají na povel.

Tak neváhej a toč! (1995) (pořad)

Jedna hvězda za to, že se to narozdíl od Natočto! dalo sledovat bez ujmy na zdraví. Druhá z hloupé nostalgie.

Peříčko (1997) (pořad)

Obsah erotické linky 90kč/min. v televizní podobě. Hvězdičku za dudy Zuzany Belohorcové.

Natočto! (1999) (pořad) odpad!

Novácký pokus o "vtipný" home video pořad s otřesným Rychlým. "Peťane, zastřel se!"

Kolotoč (1996) (pořad)

Absolutní vrchol televizních soutěží na TV Noha v čele s otřesným (ale velice trpělivým) Poulíčkem s turnusem důchodců v zádech. Já se pos*ru.