Erotický pořad v němž můžete jednou týdně vidět reportáže s patřičně lechtivou tematikou, živé vystoupení a vždy alespoň jednoho hosta - buď přímo z erotické branže, nebo z řad známých celebrit. (Pumiiix)

G.THOMPSON

Peříčko sice je hrozný bizár a trapnost, ale vnímám jej i jako retro úchylnou sondu do konce divokých a úchylných devadesátek. Pozdější díly mi přijdou více zajímavé, než začátky plné nudných keců našich celebrit. Já tu dobu nezažil, v mém dětství to už v bedně asi nehrálo, ale určitě bych se, jako mladý a zvědavý úchylníček, na to rád po tajnu koukal. ()

Mr.Hudson

Co já jsem se nakoukal resp. snažil nakoukat na tento pořad , když jsem byl hodně mladý:). Pamatuji si, že když jsem si občas četl televizní program a viděl jsem tam právě Peříčko, tak jsme přemlouval rodiče, aby mě na to nechali koukat. Bohužel nenechali a s odstupem času se jím ani nedivím, tento lehce erotický a lechtivý pořad stojí celkem za prd, ale moje zvědavost byla v mládí hold silnější. ()

mira007

Jedna hvězda z nostalgie, ikdyž už jako puberťák jsem si uvědomoval jak je ten erotický pořad celkem debilní asexuální záležitost. Nějak mi utkvěl díl s kalouskem, o kterém tam jakási pornohvězdička v průběhu prohlásila, že není jako takový chlapeček její typ a on jí to vrátil otázkou:" S kolika chlapama jsi spala?" " Asi šedesát" " Holčičko..." No prostě macho silácký pohled na tuhle problematiku a vizuál jak v bordelu v kombinaci se sebeprezentujícími individui a normalizace pornoprůmyslu dělají z tohoto legendárního pořadu sračku, která něco vypovídá o devadesátých letech. ()

sud

Na tento pořad mám největší vzpomínky z dob, kdy jsem chodil na víkendovou brigádu u nás v hospodě. Sobotu co sobotu se scházeli povětšinou jedni a ti samí a zhruba pět z nich (no, dalo by se říct, že jsou to mí kamarádi :-)) by vydrželo dřepět v putyce třeba do nedělního odpoledne. Hospodský odjel po desáté a já jsem s nimi byl do zavíračky obvykle sám. Už mě nudilo poslouchat furt ty samé řeči kdo s kým šukal, nebo jak se kdo kde vožral a jednou jsem se zvedl se slovy: "Končíme, jdu domů na "Peříčko"" (pro rejpaly - u nás v hospodě televize není). Po počátečním zklamaném zahučení jeden z nich prohlásil: "Tak my půjdem s tebou". No, abych pravdu řekl, se strachem. Ale naštěstí u nás nic nevyvedli a naši spali. Příští týden se situace opakovala a kamarád na to: "Tak dneska půjdem na "Peříčko" k nám". O té doby jsme se po týdny střídali (párkrát nás taky vyhodili, ale to tu nebudu řešit), po každém díle si říkali: "To byla ale blbost", ale stejně jsme se příště koukali zas. Tudíž jsou dvě možnosti - buď jsme byli opravdu hodně vožralí, nebo to nebylo zas tak zlé. ()

Chermy odpad!

Chválím myšlenku pořadu o erotice, ale provedení bylo hrůzostrašné. Divně slizký hlas Sáry Saudkové mě pokaždé zaručeně znechutil, stejně tak moderátorsky marná Soňa Polónyová. S vizáží zmalované druhořadé prostitutky, úroveň jen snižovala. Nevím proč by o sexu nemohla normálně mluvit zkušená moderátorka.Týká se to přeci každého.... A proto mě překvapuje, jaká trapná aférka ukončila účast Zuzky Pavličové. Když už tedy Nova povětšinou najímala amatérské moderátorky, proč jim tedy tak strašně vadilo, že si Pavličová ve volných chvílích fotí porno(aby to nepohoršilo děti??)...... Bylo to divný, erotika téměř žádná a bez zajímavostí(zajímavých:-) ).. ()

• Priemerná sledovanosť jednej časti v rokoch 1997 až 2004 bola 621 000 divákov. (Raccoon.city)
  • Prvý erotický program v Českej republike. (Raccoon.city)