Sheena (2000) (seriál) odpad!

Haaa, tak tahle blondýnka mi pila krev. :D

Ošklivka Katka (2008) (seriál)

Hvězdičku zapár hodbrých herců, i když jich je zde škoda.

Pád Třetí říše (2004)

Skoukla jsem to, ale nezanechalo to ve mně žádné pocity... Aspoň, že se snažili dodržet dějovou linku podle pravdy.

Ajťáci (2006) (seriál)

Konečně něco z moderní doby, konečně dobře zpracované IT hlášky, otravující lidi, kteří neumí zapojit PC, nebo, kteří si stěžují, že jim neběží PC, když je vyplý proud:) Docela se tam nebojí narážet na různá téma, třeba gothic...:D

Futurama (1999) (seriál)

Je to pár dní, co jsem zhlédla několik dílů. Musím říci, že nesrší nuceným vtipem, naopak, vtipné hlášky jsou na místě, často jsou velice i nenápadné. "Promiňte, já myslel, že máte dvě oči." :D Taky se nechám omylem zmrazit:-)

Maska (1994)

No, kdo by neviděl masku a trhlé psí kusy Jima??... Já osobně se na to ráda podívám znovu:) Jen tak, z melancholie:)

Lhář, lhář (1997)

Jako malá sem se u toho dost nasmála :)

Romeo a Julie (1996)

Shakeseara mám ráda. Hodnotím nápad použít originální verše. Hodnotím, že nezpoměnili dějovou linku. Žádnej happy ending:) Začátek mi přišel hodně zmatený. Někdy zbytečně přehrávané, ale to se dalo přijmout, vždyt je to původně divadelní hra. Druhá polovina filmu se mi celkem líbila.

Vlk (1994)

Velmi dobré herecké výkony, jakby ne, když jsou do hlavních rolí obsazení dobří herci:) Hlavně Jakc Nicholson.

Časové pásmo bylo změněno