Cesta do zatracení (2002)

Mám pro Toma Hankse slabost... A taky pro filmy s mafií. Úžasný příběh a dost překvapivý a smutný konec.

Gran Torino (2008)

Už jen kvůli krásnému Mustangovi, nebo dojemnému příběhu, či nevrlému Clintu Eastwoodovi. Film, na který bych se ráda podívala opět.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Nádherné záběry, jak ty odstrašující, tak ty, co nám mají říci, že si máme svého domova - své Země - vážit. Bohužel, kontrastní obrázky doprovázené velkoduchou hudbou na mě udělaly větší dojem, než to, co paní vypravěčka povídá... Sice je to srdceryvné a varující, ale slyšela jsemjiž podobné fráze, řeči, varování tolikrát, že sem ten text chvílemi ani nevnímala.

Teorie velkého třesku (2007) (seriál)

Pokud některým těm teoriím porozumíte, opravdu se pobavíte :-D Len - nerd

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Nečekala jsem to, jelikož romantický serál nebývá dobrý, ale opravdu mě to dostalo. Je to svým způsobem dost jiný, ale zároveň charakteristické rysy některých postav jsou podobné jako jinde.

Říjnové nebe (1999)

I bez velkých hvězd se podařil udělat snímek dosti věrohodně zahraný. Námět - splnění snu skutečného člověka - je opravdu úrodná půda. I když některé momenty jsou zbytečně moc dojemné, film si prožijete.

I.Q. (1994)

Nápad a vtip, jež zde nechyběl, naplňují tento film, na nějž se dívám ráda stále a stále znova.

Předehra k polibku (1992)

Ač jsem se dívat nechtěla, milenecký pár v podání A. Baldwina a M. Ryan mě k obrazovce přitáhl a musím přiznat, že jsem to hltala. Holt občas je zapotřebí nějaké té pravé mladé romantiky.

Wrestler (2008)

Klapka a cvak. Slavný Ram umřel na bojišti.

Muž na Měsíci (1999)

Film obsazen dosti velkými jmény. Film, u kterého se pobavíte jak humorem, tak samotným dějem... Ale občas, pravda, velké změny, kdy ztrácíte pojem, co se děje? A pak je vše vyjasněno nějakou fintou, již Andy Kaufman ušil.