Odpor (2008)

Minimálně jednu věc James Bond neumí - mluvit rusky. Příšerné, vůbec nechápu, proč tam ty dialogy dávali, když mu není rozumět ani zbla... A nepochopila jsem, proč a za jakým účelem byly ty dialogy používány. Kdyby byl celý film anglicky, bylo by to lepší.

Domov aneb Kam směřuje naše cesta (2009)

Nádherné záběry, jak ty odstrašující, tak ty, co nám mají říci, že si máme svého domova - své Země - vážit. Bohužel, kontrastní obrázky doprovázené velkoduchou hudbou na mě udělaly větší dojem, než to, co paní vypravěčka povídá... Sice je to srdceryvné a varující, ale slyšela jsemjiž podobné fráze, řeči, varování tolikrát, že sem ten text chvílemi ani nevnímala.

Předehra k polibku (1992)

Ač jsem se dívat nechtěla, milenecký pár v podání A. Baldwina a M. Ryan mě k obrazovce přitáhl a musím přiznat, že jsem to hltala. Holt občas je zapotřebí nějaké té pravé mladé romantiky.

Zack a Miri točí porno (2008)

Těšila jsem se hrozně moc, ale pak to nebylo naplněno. Samozřejmě nezklamal humor, ale spíš námět s přehnanou romantikou.

Yes Man (2008)

Nebýt Jima, tak ten film nemá šťávu a je to jen další nudná romantická komedie. Takhle to získalo šmrnc díky jeho vtípkům a zběsilým kouskům...

Vikingové II (2008)

Film splnil má očekávání. Podle ukázek a komentářů jsem nečekala nic víc, než film mohl nabídnout.

Tele Tele (2000) (pořad)

Někdy to pobavilo, jindy unudilo.

Spolužáci (2006) (seriál)

Chvílemi jsou tam opravdu velmi vtipné scénky, jindy zas vůbec. Celkový dojem je takový, že se na to ráda podívám, když je volná hodina ve škole ;-)