Děkujeme, že kouříte (2005)

Největším vodítkem tohotu filmu jsou hlášky Aarona, když obhajuje cigarety, a celková atmosféra příběhu. Večeře tří kamarádů (alkohol, zbraně, cigarety - kdo víc zabije?? :-D), trošku toho rodičovského cítění, nějakej ta intrika spojená se sexem atd.

Loupež po italsku (2003)

Když jsem Dannyho parťákům (1, 3) dala 4*, pak zde nemohu dát také 4*, jelikož je to o poznání chudší. A ani přeslazený obličejíček Charlize tomu nenapomáhá :-) Ale viděla jsem to dvakrát a celkem mne to bavilo :-)

Frida (2002)

Obdivuji Salmu, že se dobrovolně nechala tak zhatit :-)

Kung Fu Panda (2008)

"Není žádná tajná přísada" ;-)

Odplata (1999)

Těžko říct, jestli by jeden člověk zdolal celou mafii, ale Melovi se to povedlo a to bravurně :-)

Roming (2007)

No, nejsem z toho tedy nadšená a ani nijak jinak uvázaná. Pár vtipů, pár bílých herců hrající Romy, kteří nevypadají vůbec jako Romové... Příběh v pozadí o Somálim byl celkem dobrou vsuvkou, díky tomu jsem se neunudila k smrti. Škoda také, že zapomněli ukázat, zdali Jurova cesta do Bojůvky bude zakončena tou slíbenou svatbou, nebo tam jel zbytečně...

RRRrrrr !!! (2004)

Ne, ne, ne... Příběh? Myšlenka? Vtip? Haloo? Koukala jsem na to jenom pro to, protože každý to chválil. Asi na to koukali v nestřízlivém stavu, jinak nepochopím.

Čistá duše (2001)

Je těžké bojovat s něčím, když vám okolí tvrdí, že to nezvládnete.

Pátý element (1997)

Ten film jsem v dětství milovala a dokonce jsem u něj brečela.