Příběh služebnice - Most (2017) (epizoda)

Konečně dostala Služebnice ten pravý náboj. Tuhle epizodu jsem si užil od samého začátku až po nečekaný konec. Drama, drama, drama a kurevsky dobře vybraná hudba.

Příběh služebnice - Jezábel (2017) (epizoda)

Tak a napětí je zpátky ve hře. Po dlouhé rozehře tu máme sice pořád dlouhé erotické scény, ale tentokrát jsou protkané i napětím a odvážností, které Offred konečně přestává chybět. Spolu s velmi dobře vybranou hudbou a chytrými dialogy, které mě nutí polemizovat o bytí a žití, pomalu proplouvám k dalšímu, snad stejně dobrému dílu.

Příběh služebnice - Na druhé straně (2017) (epizoda)

Konečně pořádný díl, přesně takový, na který jsem čekal. Tentokrát ustupujeme od hlavního příběhu Offred v současnosti a vrháme se do celodílového objasňování, co se vlastně stalo s Lukem, jejím manželem. Od začátku až do konce je zde spousta akce, spousta napínavých situací a ke konci také úsvit Slunce v lepší zítřky. Tak snad to tvůrci hned nezvrtají tu pomalou sexuální estrádu, která se táhne už několik dílů.

Příběh služebnice - Místo pro ženu (2017) (epizoda)

Nebýt poslední scény, asi bych umřel nudou. Celých padesát minut naříkání, romantické scény dělající z Příběhu Služebnice art, na kterej fakt zrovna nemám náladu, prostě se musí začít něco dít, jinak už mě ty románky vážně unudí a přestanu koukat.

Příběh služebnice - Věrní (2017) (epizoda)

Jedna ze slabších epizod. Chápu, že každý díl nemůže být plný akce a epického luštění záhad, ale téměř hodinu trvající flirtování mě opravdu nebaví.

Příběh služebnice - Nedovol těm parchantům, aby tě zničili (2017) (epizoda)

Zatím jedna z nejlepších epizod so far. Pořád se nemůžu nabažit toho skvělého vizuálu, hraní si s barvitostí záběrů a sestavení záběrů samotných. Co mě ale překvapilo tentokrát navíc, a za to dávám pátou hvězdu, je akčnost a směr, kterým se začíná seriál vydávat. Snad ani minutu jsem se nenudil a pořád se něco dělo, vysvětlovalo, utíkalo nebo mlátilo..

Potvora - Série 2 (2019) (série)

Po dost katastrofální jedničce se Fleabag zmátořil a nabídl vskutku velmi slušnou druhou sérii, ve které nejde pouze o prcání, ale o prcání s knězem. A tentokrát i s přidáním humoru. Přeci jen jde o sitcom, tak by tam nějaký ten humor mohl být.

Potvora - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Sexuální vyvrcholení končí frází „I love you too.“ Jak přenádherné a hodící se do seriálu s hlavním tématy jako je sex a rodinné trable. Musím uznat veliký pokrok od první epizody první série. Tam jsem byl zčista nasrán. Avšak postupem času mi postavy začínaly přirůstat k srdci a Fleabaga jsem si oblíbil. Teď by se hodilo napsat, že šlo o takovou půlhodinovou jednohubku po práci, která se dá hezky rozložit do dvou týdnů, ale až se do té specifické nálady dostanete, slupnete tu jednohubku nejdéle za dva dny. Úsměvné.

Potvora - Epizoda 5 (2019) (epizoda)

Že já měl pořád naděje, že k sexu nedojde. Došlo. Avšak tentokrát už to nebylo tak hrozné, jak bych čekal. Většinu postav jsem si oblíbil, jejich osudy rozkvetly, já si poslechl finální skladbu a pohádky byl konec. Ale to by nebyl Fleabag, aby se všechno v minutě nedokurvilo, že? Tak uvidíme, co nabídne poslední díl.

Potvora - Epizoda 4 (2019) (epizoda)

Hodně zvratů, hodně emocí a už několikátý díl bez sexu. Může se tohle stát? Může se tohle stát v seriálu Fleabag? Očividně ano.