Love, Death & Robots - Obleky (2019) (epizoda)

Komiksová animace, se kterou jsem si připadal jako v The Walking Dead byla na jednu stranu fajn, ale na druhou nebyla vůbec obohacena o nějaký příběh na té úrovni..

Love, Death & Robots - Požírač duší (2019) (epizoda)

Dobře, doposud jsem si myslel, že mají epizody v Love, Death & Robots alespoň podobnou animaci nebo tak něco, ale tady se to vylučuje. Což naopak neznamená, že by se mi tahle "anime" animace nelíbila, připadal jsem si jako když každé ráno koukám na Pokémony, jenom to bylo trochu sprostější a mělo to rychlejší drive, why not? Pecka!

Love, Death & Robots - Tajná válka (2019) (epizoda)

Wait, tohle není cut scéna z Battlefieldu? Kdybych do kotle hodil výbornou animaci, solidní příběh ze sovětskýho prostředí, battlefield grafiku a posypal to nádechem metra 2033, vzniklo by úžasné dílo, tohle by byla taková ochutnávka, jednohubka.. Fight comrads!

Love, Death & Robots - Doba ledová (2019) (epizoda)

Tohle bylo pěkný, připomnělo mi to pana režiséra hračičku Wese Andersona. Originální námět, hezké zpracování.

Love, Death & Robots - Za souhvězdím orla (2019) (epizoda)

Zajímavý příběh, až moc umělé zpracování. Připadal jsem si jako v nějaké cut scene hry, kterou jsem právě dohrál. Cením hudbu a kozy, ten díl s robotama byl lepší, vtipnější..

Love, Death & Robots - Tři roboti (2019) (epizoda)

Sympatická trojka robotů kritizující vymřelé lidstvo. Jo, celkem sranda, proč ne? Super animace vtipem oplývající, škoda že je to záležitost jen jednoho dílu.

Plody mraků (2017) (studentský film)

Dávám čtyři hvězdy jen za tu roztomilost Chlupáčů, jeden strhávám za to, že jsem při projekci usnul.