• Krátkometrážní

Přátelé (1994) (seriál)

Pre mňa najlepší a najvtipnejší seriál na svete. Ani po rokoch neomrzia vtipné hlášky hlavných hrdinov.

Největší showman (2017)

Milujem spojenie tanca, spevu a herectva a toto je jeden z najlepších muzikálov, aký som kedy videla. Vytrhne z reality, zlepší náladu a zanechá dobré pocity. Piesne a choreografie sú na skvelej úrovni. Soundtrack patrí k mojim najobľúbenejším. Hugh Jackman v tomto muzikáli kraľuje a spieva naozaj výborne. Piesne sú chytľavé, bavia a vyčaria úsmev. Nádherný umelecký zážitok, ktorý musíte vidieť.

Já, Simon (2018)

Tento film sprostredkúva múdru myšlienku, že treba mať ľudí rád takých, akí sú. Či už dievča buď nosí strojček alebo okuliare, či je lesba alebo nie, štíhla alebo plnoštíhla, či je muž pehatý alebo nízky, alebo rovno gay. Netreba takých ľudí hneď súdiť a posúvať na druhú koľaj. Lebo to, čo si vy o nich myslíte nemusí byť vôbec pravda. Dôležité je človeka najprv spoznať a potom si vytvoriť naňho svoj názor. A čo, že je hlavný hrdina gay. Je to normálny chalan ako každý iný. Tak či tak som bola s filmom spokojná, základ je byť úprimný. Katherine Langford príjemne prekvapila. Hlavní hrdinovia - priatelia sú sympatickí, takže určite stojí za to pozrieť si to.

Nedotknutelní (2011)

Príjemný filmový zážitok, pri ktorom som sa bavila, usmievala a miestami som sa až smiala. Milionár na vozíčku nechcel nič iné, len aby sa k nemu ľudia správali normálne a neľutovali ho. A to zvládol len jeden muž, od ktorého by ste to najmenej čakali. Mladý muž plný života dal inteligentnému boháčovi chuť žiť, ukázal mu svet z iného uhla. Navzájom sa od seba niečo naučili a pritom sa z nich stali najlepší priatelia. Film je dôkazom toho, aký je v živote človeka dôležitý priateľ. Priateľ, ktorý pri Vás stojí, podporuje Vás a ukáže Vám svet taký, aký ho nepoznáte.