Pecival

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42
    • 23.4.2019  21:47

Skvost. Absolutní skvost.

• 2.1.2019  19:42

Zkouknuto na silvestra po pár pivech, takže budu možná smířlivější než by si zasloužilo. Jinak je to totiž strašně špatný, od jalových herců a postav (toho Flashe chcete vytahat za koule už po první scéně), nulového záporáka a debilní, přepálený digi bordel akce. Jedinej kdo není úplně nulovej je ožralej Affleck. A to je málo.

• 22.12.2018  21:43

Díky super záporákovi koukatelné i pro člověka jako já, který nemá rád komixy a vůbec nezná zbytek zápletky. Jeho touha odpálit půlku všeho živého není zrovna vhodná k následování, ale protože zbytek ansámblu je tak nulovej, nešlo mu nefandit. Hlavně scény na zemi, kde je jeden jalovější panák než druhej.

• 12.9.2018  21:48

Ze vsech Disney Star Wars (ktere jsou obecne velmi bedne), se mi toto libi urcite nejvic. Asi proto, ze to nevypada moc jako star wars, ma to malo debilnich proslovu a sile a vubec to ma vcelku sympaticky look. Ten opicak Alden nakonec neni tak spatnej, jak to puvodne vypadalo.

• 3.9.2018  22:45
    Upgrade (2018)

Prijemna jednohubka, ktera utece jako voda a na zaver i trochu prekvapi. Spokojenost.

• 1.6.2018  22:36

Tohle je čím dál větší škvár. Je neskutečný jak rychle to dokážkou zk$#@$3. Adam Driver je mezi touhle plejádou absolutních zoufalců nakonec největší frajer. Což je teda fakt špatný. Ženská naprosto příšelná, zbytek zrovnatak. Tento film se může pyšnit leda tím, že je v něm marnej i Del Toro.

• 29.5.2018  00:21
    Annihilation (2018)

Fajn atmosféra, ale film místy spějící do hodně béčkových vod.

• 19.9.2017  23:33

Garfield je (nejen tady) hroznej a cela prvni pulka je nanic, ale valecny inferno je super. Slabsi ctyri. Jsem ale rad ze je (snad) Mel zpet, takove magory potrebuje tovarna na sny jako sul !

• 19.9.2017  23:31

Spatne zremakovana jednicka s teplym androidem hrajicim na fletnu .. uf

• 19.9.2017  23:30

Skvela rezie, dokonaly soundtrack.

• 20.8.2017  10:24

Ke konci uz trochu dochazi dech, ale za tu prijemnou atmosferu za ctyri. Nicmene pokud bych chtel videt nejaky komix (jakoze nechci) tak at aspon vypada nejak takto.

• 26.2.2017  19:42

Jednicka je jedno z mych oblibenych guilty pleasure, ale tohle je pekelne spatny. Nema to dusi, charnisma, odstup... Mladi herci jsou otravni, ti stari maji blbe role.

• 23.11.2016  21:04
    Jistě, pane premiére (TV seriál) (1986)

Stejne jako prechozi serie, je to proste dokonaly.

• 20.11.2016  14:13

V ramci toho co ted produkuje Hollywoord klasicky blockbuster asi ok, presto je to prumer. No ale je to sci-fi a neni to navic komixarna, takze uz jen z tohoto duvodu to dostava jiste plusove body. Ta vesmirna stanice, jejiz jmeno jsem jiz zapomel, vypada docela hezky.

• 24.9.2016  18:03
    Orel Eddie (2016)

OK jednohubka, hlavne teda diky Jackmanovi.

• 12.7.2016  08:25
    Deadpool (2016)

Nahláškovaný až na půdu, ale trefí se každá desátá. Je fajn, že se snažili udělat něco jinýho než ten klasický Marvelovský šmejd, ale mě to prostě nebavilo (čímž ani náhodou nechci říct, že mě klasický Marvel prefabrikát baví). Reynoldsovi, ale úspěch docela přeju, takže nakonec jsem za úspěch filmu spokojenost. Ale nebavil mě. Morena nicméně šik.

• 12.7.2016  08:23

Škoda slabšího castingu na lidské straně a rozvlačnějšího závěru. Jinak je to super epická fantasy jaká tady dlouho nebyla. Kouzla lítají vzduchem ve velkém, orci jsou VELCÍ s ještě většíma palicema, prostředí hezké a navíc jako osobní bonus jsem si vzpomínal na různé odkazy ze her. Milé překvapení a těším se na dvojku.

• 25.3.2016  08:02

Jak se při úvodních titulkách nedostavila nostalgie tušil jsem, že bude zle. Vlastně mě ten film skoro urážel svojí demencí. Hloupé u Star Wars - no jo, stárnu. Záporák je nejvetší castingový fail v dějinách main streamu, zbytek obsazení je taky děs běs. Tam kde Lucas vytasil Forda, tady nabídne Abrams nesympatického negra a vykulenou ženskou. Ale abych jenom nekecal pořád se něco děje, občas jsem se i zasmál, škoda toho castinu mohlo to být lepší. Ten závěrečnej souboj, kdy sekundární hlavní boss dostane nařezáno od dvou jalových zelenáču,to je ostuda SW. A navíc je to úplně stejný jako IV. Jenom pitomější.

• 15.2.2016  12:41

Zajímavý film, zvláště svým prostředím špinavého Berlína. Samotné drogové excesy dnes nejspíš nikoho nešokují, ale je na co se dívat. Je vidět, že se hodně přeskakovalo, místy nedává film tolik smysl a přeskakují se podlě mě důležité nebo zajímavé pasáže. Ale docela mě to naladilo na knihu :)

• 1.2.2016  20:53

Výborná atmosféra s civilním Hrušínským, kterou kazí trošku slabší konec.

• 21.1.2016  09:38

Klasický Tarantino, spousta keců a spousta krve. Kecy nejsou sice až tak zábavný, ale neuspaly mě, akce je výživná a film postupně nabírá grády. Líbilo se mi to. Russell super, Leight super a Goggins taky super.

• 21.1.2016  09:37
    Černý Petr (1963)

Nelíbí se mi to tolik jako Formanovy jiné začátky. Asi se teprve rozehříval, pár scén je klasicky po Formanovsku ujetých, ale je toho málo. Herci fajn.

• 15.1.2016  10:43
    Odvážné palce (TV pořad) (2009)

Během asi půlroku jsem to projel od nejnovějších k těm starším a opravdu čím starší tím lepší. Dokonce tak, že ani nemám moc chuť sledovat nové díly i ten Fuka je takovej unavenější. Taky pořadu neprospívá tolik lidí, klidně bych tam nechal jenom dva a Machailidise.

• 14.1.2016  20:04
    Marťan (2015)

Je to hloupe srovnávat, ale stejně jsem byl zklamaný jak málo z knihy se do dvou a půl hodinové stopáže vlezlo.

• 23.11.2015  18:41
    Ant-Man (2015)

Velmi milé překvapení, asi protože Marvel produkci nemám zrovna v lásce a tohle se kapku liší. Vtipné, milé, Douglas, The Cure Co víc si přát :)

• 23.11.2015  08:41
    San Andreas (2015)

Tři za Rockovy bicepsy a Americkou vlajku třepotající se na závěr ve větru. Spousta příjemně digitální destrukce, ale scénář a postavy jsou samozřejmě po lobotomii, neskutečná sbírka klišé, ale to neva: Většinou se tolik nemluví a pořád něco někde padá, kouká se na to dobře.

• 15.10.2015  08:10
    Mládí (2015)

Velkou nádheru jsem (zatím!) neviděl a tak můžu v klidu říci jak příjemným překvapením pro mě mládí bylo. Občas je dobrý tyhle pomatený Taliány neignorovat :) Herecké obsazení na jedničku, nejvíc mě potěšil Keitel, ale i Cain je super. A rachel má rozhodně stále šmrnc. Lehké, hravé, vtipné... za mě trefa do černého.

• 6.10.2015  13:50

Slušné a rozhodně lepší než předešlé díly (samozřejmě s vyjímkou prvního), ale nostalgická vlna mě tentokrát nechytla (ikdyž si pamatuju tu šílený fronty co jsme stály na původní film do Brněnské Sclay). Pratt je sympaťák, proti tomu bych neřekl půl slova, ale Bryce je otravně afektovaná (nejspíš to je autorova představa o vrcholné, roztržité manažerce). Potvory jsou ucházející, děcka moc neobtěžují, souhlasím, že by to mohlo být výrazně horší.

• 20.9.2015  16:48
    Senna (2010)

Nepatřím mezi fanoušky F1, takže o Sennovi jsem věděl akorát to, že se vyboural. Pro mě zajímavé nakouknutí za oponu sportu, o kterém nic nevím prostřednictvím jednoho z výrazdných jezdců. Bavil jsem se.

• 1.9.2015  21:13

Uchvacující animace, která film přenese přes těch pár malinko hluchých chvilek .... no a zbytek je naprostá, dojemná pecka.

<< předchozí 1 2 3 4 11 22 32 42