Smrtonosná zbraň 2 (1989)

Dvojka je podle mě nejlepší. Jednička byla sice taky dobrá, dvojka ale lepší. Skvělý výkon zde předvádí i Joe Pesci. Bomba na "hajzlu" a scéna se "šprcgumovníkem" jsou jedny z mých nejoblíbenějších scén celkově :-)

Smrtonosná zbraň (1987)

Tento film jsem si opravdu oblíbil. Věčně nabručený dědek se dá dohromady s psychicky labilním policistou. Co z toho může vzniknout? Velmi napínavá a zábavná podívaná:) Richard Donner svou práci dělá na jedničku. Gary Busey roli záporáka také zvládl výborně.

Hokejový zázrak (2004)

Je to sice spíše taková "reklama" na ameriku, která se však doopravdy stala a která mě jako člověka, který se věnuje hokeji celý život, dojala. Jako film bych to spíše ohodnotil za ****, pátou hvězdičku dávám za vynikající výkon Kurta Russella.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tak postupně: 1. série stoprocentně nejlepší, skvěle natočeno, skvěle vymyšlené (ikdyž kolikrát to bylo hodně překombinované). 2. série už sice byla o něco slabší, ale jen proto, že výbornou 1. sérii už prostě nešlo překonat (že by to zase byl nějaký průser to zase ne). 3. série však už byla zbytečně natahovaná, nic se tam nevyřešilo, jen se to ještě více zamotalo. A podle mého názoru 4. série už bez Sáry lepší nebude... měli to radši nějak ukončit ještě ve 3. sérii. Ikdyž uznávám že 3. série je o něco horší, stejně nechápu něterý lidi, co tomu dali **, * nebo dokonce i "odpad" (nejvíc jsem se nasmál u komentáře lesumira, který dal odpad kvůli tomu, že se mu nelíbí dabing - to není chyba seriálu, ale novy, mrkni na to s titulkama;-) seriál je výborně vymyšlený a skvěle natočený a musel aspoň TROCHU zaujmout každého, kdo na něj koukal. Takže abych to shrnul: 1. série - 100%, 2. serie - 90% a 3. série 75%. (nechci 4. sérii už předem odsuzovat, ale podle mě víc jak 70% mít nebude). Celkově však musím dát *****, protože mě seriál i přes slabá místa pohltil a vždy jsem se těšil na další díl.