Poslední akční hrdina (1993)

Nechapu co se všem na tomhle filmu nelíbí. Já jsem se u toho moc pobavil a chtel jsem mít ten zázračnej lístek. Pravda v tý době mi bylo 13 nebo 14.

Sázka na smrt (1988)

Bohužel v této Callahanovské pentalogii je to dost slabý počin.

Hotýlek (1975) (seriál)

Když jsem viděl první epizodu ,tak jsem si říkal ,že se hotýlek vyrovná Monty Pythonu. Po schlédnutí dalších epizod jsem už ,ale věděl že to byl jen klam prvního dílu. Hotýlek je sice zábavný ,ale velmi předvídatelný a opakující se. Přesto nemůžu jít pod 70% takže proto ****

Bulšit (2001)

Parodie!!! Co vic dodavat

Jason X (2001)

Trošku jsem měl pocit že se dívam na Andromedu. V Andromedě ,ale asi byly lepší herecké výkony.

Zoolander (2001)

Co se všem na tomto snímku tak nelíbí to opravdu nechápu. Skvělá parodie na metrosexualy. Scéna u benzínky vypovídá o všem. Můžu jen doporučit

Fotr je lotr (2000)

Kupodivu pokračování jedničku předčilo. Scéna u kevina v šatně je ,ale skvělá.

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Konečně Jack ukázal parádní věcičky ala James Bond. Stejně na závěr dostane sodu od inteligentního policisty z amerického venkova.

Hook (1991)

Místy je snímek tak pro malé děti ,ale na jeho závěru je poměrně napínavý a originální. Když jsem si na obalu přečetl ,že Hoffman bude Hook tak jsem si říkal ,že to asi bude pirát ze kterého strach určitě nepůjde opak byl pravdou.