Nebezpečná laskavost (2018)

Už bych se i začala bát, když tu náhle to začne být příjemně vtipné. Na jedné straně roztomile rozjařená Anna Kendrick, na straně druhé ostrá božská Blake Lively. Pro mě to funguje a výborně jsem se bavila. Mělo to pro mě všechno.. i to, co jsem nečekala. Jo a playlist filmu? Paráda!!

Než přišla bouře (2018)

Na to že se děj odehrává v roce 1983, tak to z filmu vůbec nešlo poznat. Několikrát jsem si za film řekla "proč to jako dělá" nebo "to tam jako neproletělo ani jedno letadlo/vrtulník/žádná loď" atp. Musela mi vždy připomenout kamarádka, že je to vlastně z toho roku 83, tudíž to nebylo, jako dnes. Štvalo mě střídání se děje před/po bouři. Herci mi nijak nevadili, ale ani neoslnili. Nejlepší pasáž asi ze samotné bouře.

Noční hra (2018)

Po dlouhé době super komedie, ve které dojde k tolika zvratům, které vůbec nečekáte. Bála jsem se, že trailer odhalil všechny vtipy, ale bavila jsem se od začátku do konce. Doporučuju!

Po čem muži touží (2018)

Po strašně dlooouhé době pro mě velmi perfektní česká komedie. Kinosál propukal v histerický smích. Anna Polívková úžasně ztvárnila muže.. opravdu klobou dolů! Langmajer v této chvíli trochu ostrouhal, ale jeho šarm tomu prostě dodává to pravé. Hlášky perfektní, ztvárnění bezkonkurenční a herci famózní :-) na večerní zábavu tak akorát. Doporučuju!!!

Proč? 13x proto - Série 2 (2018) (série)

Pro mě byla druhá série překvapením asi stejně, jako ta první. Cítila jsem obrovské zlepšení v chování postav, vývoji postav a celkovém ději. Je cítit napětí a pomalu vás to začíná vtahovat do děje. Zatímco byla pro mě první série obrovské zklamání, druhá série byla super a jsem zvědavá, kam tohle povede!

První člověk (2018)

Naprosto úžasná podívaná!! Délka filmu mi nevadila, ani jsem si toho nevšimla. A i když jsem věděla, že na ten Měsíc fakt doletí, pořád jsme seděla a čekala, zda se náhodou něco nezvrtne, vtáhlo mě to ohromně. K tomu brilantní hudební doprovod a jako kontrast scény s úplným tichem, krása. Za sebe Ryana Goslinga moc nemusím, z toho důvodu jsme se úplně netěšila, ale zde se naprosto hodil a zahrál to úžasně.

Příběh služebnice - První krev (2018) (epizoda)

S každým dílem si tenhle seriál víc a víc užívám. Neustále tajím dech a zírám s otevřenou pusou. I tento díl je mi toho důkazem!

Raubíř Ralf a internet (2018)

Asi více méně to co jsem od toho očekávala, první polovina velmi povedená, ale po téhle pasáži se to nějak zpomalí a celkem to zabíjí písnička. Aspoň tedy pro mě. Samotné finále filmu je opět povedené, takže to stačí na finální čtyři hvězdičky. Bylo miloučké opět vidět Vanilopku a zapracování ostatních Disney postaviček suprové.

Ready Player One: Hra začíná (2018)

Ač jsem člověk, který Sci-Fi nesleduje jako svou první volbu, tento film jsem již po zhlédnutí traileru musela vidět. Bohužel se nám nenaskytla verze 3D titulky, ale jsem pořád přesvědčena, že 3D by tento zážitek vyšperkovalo. Pro mě to byla neskutečná jízda, kde se vystřídalo spoustu lichotivého faktoru, ať už jde o samotný příběh, tak animace ve filmu a hudbu. Famózní podívaná, která nezklamala :-)

Rudá volavka (2018)

Komentář zcela upraven: Jelikož mám velmi ráda Jennifer Lawrence, chtěla jsem se na volavku podívat znovu. Po prvním zhlédnutí jsem dala dvě hvězdičky a z filmu jsme měla špatný dojem. Po dnešním opakování mám na film zcela odlišný názor. Pochopila jsem děj více, spojily s emi věci, které mi chyběly předtím. Chválím scény, kde masakrujou lidi, hudba super, ústřední herci skvělí. Určitě se budu k filmu ještě vracet.