Scary Movie 3 (2003)

Jedna postava přebije lopatu. A Leslie Nielsen hraje prezidenta. To ke štěstí občas úplně stačí.

Bez minulosti (2013) (TV film)

Sem hodně velkej fanda Curb Your Enthusiasm, takže se mi to líbilo. Curb je samozřejmě úplně jinde.

Holmes a Watson (2018)

Jo, je to špatný, ale ne tak neskutečně moc jak se říkalo. Pod tou špatnou režií, nudnou až špatnou kamerou, hromadou trapnejch a nefukčních vtipů je schovanejch pár docela fajn nápádů a docela dobrejch vtipů (Cameo Billy Zana). Je škoda jak to dopadlo, kdybz to třeba dělal Adam Mckay, tak by to dopadlo dobře.

Umění lhát (2009)

Já sem spokojenej. Fajn nápad, je to chytře napsaný a vtipný, celou dobu jsem se bavil. Konec je bohužel zbytečně optimistickej a málo "Gervaisovskej", ale ten film jako takovej je fajn. Někdy se asi podívám znova

Rocky III (1982)

Carl Weathers asi sto krát řekne "eye of the tiger", ale jinak docela slabý.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Rozhodně to neni pro každýho, ale ty pro který to je, čeká naprosto geniálních 28 epizod. WOW

TRON: Legacy 3D (2010)

Jako jo, je tam spousta skvělejch nápadů a vizuál je většinou taky super, ale stejně je škoda, že ten film není celej tak dobrej jako e dobrej jeho soundtrack.

Tron (1982)

Strašne zajímavý a i přesto nějakym způsobem strašně nezajímavý. Vizuálně ale rozhodně zajímavý a hudba je skvělá

O Schmidtovi (2002)

A jako vlastně proč ne. Herecký výkony fajn, humor i přesto že je docela jednoduchej tak docela funguje, hudba je docela hit or miss (obcas je boží a občas vůbec ne), kamera je fajn, přišlo mi že kompozicí a rozložením záběru se trochu inspirovali Jimem Jarmuschem, což ale vlastně nevadí, vypadá to dobře. Na mně možná až moc optimstický, Payneův styl mi moc nesedl, ale nemám s nim žádnej problem a plně ho respketuju. Za mě fajn.