Sex Drive (2008)

Looser se stává mužem...co s tím pořád mají? (jinak další naprosto ulítlá komedie, nic víc). Hodnocení: 5/5.

Seznamte se s Davem (2008)

Vskutku zábavná a příjemná komedie, vhodna pro každý věk (však s lety klesá hodnocení i úžas). Eddie zase jednou chytl povedenou roli, v které mohl předvést své komické vlohy a bezduché obličeje. Lepší část filmu "poznávání" i moralizující a pozitivně laděný konec plný vzájemné tolerance a lásky si zaslouží alespoň průměrné hodnocení, ale věřím, že u mladšího publika bude Eddie slavit úspěch. Hodnocení: 5/10.

Shutter (2004)

Mrazivé a díky gurmánskému finálnímu twistu i velice děsivé! Při zpětných myšlenkách naskakuje husí kůže...až na pár formalit se jedná o dosti vydařený počin... sice si asiati vystačí se zaběhlími, klasickými, lekacími klišé, ale "damm it", téměř vždy jim to vyjde a já nadskakuji z postele ;) oprava: má drahá princezna mě upozornila na to, že kromě nadskakování jsem jí při lekacích momentech velice bolestivě svíral (mačkal, drtil, rval) její dokonalá prsíčka, tkž horor opravdu splnil svůj účel...btw: (pro skeptické uživatele) - žádný strach, její prsa to přežili v celku a už se těší na další hororovou mačkanici :D

Síly temna (2006)

Sakra, tohle sem nečekal. Po přečtení komentářů na CSFD sem znuďěně sedl před obrazovku a pustil si film, aniž bych se na něj nějak vírazně těšil. Už v prvních minutách mě ale film tak natchl že jsem z napětím film dokoukal. Jasně je pravda že film trochu vykrádá z populárnějších hollywoodských pecek tohoto žánru, ale když trochu vypnete mozek tak je to cajk. Hlavní hrdina Strait zahrál skvěle a ještě dlouho sem na jeho výkon vzpomínal. Dost slušná oddechovka. Hodnocení:7/10

Simpsonovi (1989) (seriál)

Neultimátní zábava pro každou věkovou generaci, genialita seriálu i přes nespočet sérií pořád vstoupá vzhůru. Cobainova teorie nevyhnutelného vyhasnutí míjí žlutou rodinku obloukem. Hodnocení: 10/10.

Sim Salabim (2008)

„V jednoduchosti je krása". Jednohubka pixaru před "velkou bouří" (WALL-E), která svojí úlohu plní naprosto famózně a maximálně naladí a zpříjěmní nástup masterpeace celovečeráku, následujícího bezprodleně po skončení. Směs originálních a vkusných fórků, zabalených do příjemného "obalu" s (tradiční) pixarovou animací bez drobné chybičky. Každičkou sekundu jsem se bavil a kraťas mě doslova očaroval. 10/10

Sin City - město hříchu (2005)

Úžasně zpracované vizuální orgie s nádechem bezcitné brutality? Jo, tak to je přesně pro mě. Sin city je krutovláda sama, korupce, vraždy, strach, nespravedlnost, vysoká kriminalita, znásilnění, láska, chlast, šlapky a mnoho dalších hříchů, dělajících ze sin city město činu (pokud něco z výše zmíněných slov ve filmu vyžadujete či vyhledáváte a máte rádi krvavý steak v rytmu alá Tarantino, určitě si delikatesně pochutnáte a pomlaskáte). Každá procítěná povídka je zabalena do kameného obalu a posypána krví z minimální odchylkou, což dobře připravenému a naladěnému divákovi přijde na chuť. Ikdyž je občas obsah zasťíněn dokonalou formou, má toho sin city pořád co nabídnout a jako rozjetý rychlík zastaví až na konečné zastávce, přičemž s vámi pohoupe v pár ostrých zatáčkách a párkrát vyjede z kolejnice na špičatém útesu. Když bude jízda někomu vybočovat z jeho vkusu, měl si přečíst varování a vlaku plného hříchů se předem vyhnout a pamatujte: sadistickým povahám jsou přední dveře neustále otevřené. Hodnocení: 9/10.

Siworae (2000)

Hodně nápaditý film, který toho skrývá v sobě strašně moc a svou netradičností a sehraností vytváří dokonalý celek. Já osobně jsem v půlce filmu přestal pátrat a zkoumat hrátky s časem, které díky zázračné schránce vznikaly a kochal se nádherným příběhem a nádhernou Ji-hyeon Jeon. Možná jsem to úplně nepochopil, ale ani to pochopit nechci. S menší neznámou je promě tento film ještě o vlásek zajímavější. Takhle pulzující snímek o lásce jsem dlouho neviděl, ale u korejské romance se to dá očekávat. Zase nemám slov, musíte shlédnout sami. Hodnocení: 8/10

Sloní muž (1980)

Kdyby se přitažlivost a zkrášlený zevnějšek odvíjeli od velikosti srdce, John Merrick by byl nejpohlednější mládenec v celém Londýně. Příběh mladého nešťastného muže, který byl celý život trestán za svoji jedinečnost "zrůdami", až poznal, že i mezi zrůdami žijí laskaví a čestní lidé, v kterých může najít oporu, či dokonce přátelství... THE ELEPHANT MAN je ukázkovým příkladem pro filmovou harmonii a dokonalost, úžasný emotivní prožitek.

Sněženky a machři (1982)

Realistický a zábavný náhled na školní lyžařský výcvik, který snad každému připomene svou mladistvou nerozvážnost. „Vydrž prďka vydrž! " - bez tohoto díla, by byla naše (teen)zábavná kinematografie dosti v poklesu (rádoby díla typu Snowboar'dáci, Rafťáci míjím velikým obloukem). Nezapomenutelné postavy, kultovní hlášky a kouzelný příběh s dosti realistickým podtextem. Jsem celkem zvědav na plánované pokračování, přecijenom měli sněženky a machři své skryté kouzlo. Hodnocení: 7/10.