Tajný život mazlíčků (2016)

Pěkně udělané "pet story", zvířátka si zachovaly typické rysy a grimasy. Škoda, že trailer byla nejzábavnější scéna z filmu. *** zlý králíček, jestřáb na dietě, párková továrna na sny, loučení a vítání s páníčky, hadí heslo, pudl metalista***

Bláznivá dovolená (2015)

Dobře kořeněná zábava. Kostra příběhu již stokrát řečena, ale originálních komediálních vsuvek tam bylo dostatečně. Stylová nenarocna slátanina a.k.a moderní roadmovie které jsou pravě v kurzu, tak proč ne?

Táta je doma (2015)

Není to žádná hitparáda, ale pár gegů se vyřadilo. Nástup Marka a wrestlingovýho Johna do filmu byl parádní. U scény kdy farrel na basket. zápase střílí na koš jsem si malém cvrnknul. Starý-mladý pes bezdomovec taky pobavil. Slušná nenáročná komedie s poučným morálním základem.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Nevypadalo to špatně. Přišlo mi to ale moc komorní a nucené tak sem sledování po pár dílech přenechal pouze manželce

V cizí kůži (2011)

Hezká, milá, vtipná a výchovná komedie. Některé vtipy byly opravdu drsné v porovnání z očekáváním podle obsazení a hollywoodského pozlátka, ale proč ne? :) Někdy sem to hercům moc nevěřil, sem tam děravý scénář, celkově jsme spokojený a úvodní přebalování chlapečka z dvojčat byla opravdu zapamatováníhodná jednohubka.

Backcountry (2014)

Realisticky podaný malý film. Scéna ve stanu byla super. Do lesa vždy připraven, kdyby to hlavní hrdina ctil, mohlo to dopadnout jinak, beztak mohl mít za pasem aspoň lovečák. Další upozornění pro mě abych tu svou devítku tahal všude, i když na medvěda by to chtělo asi jiný kalibr (lepší než pepřák). Holka měla víc štěstí než rozumu (snad mě za toto tvrzení nezažaluje).

Vzkříšení démona (2015)

Nebylo to špatný, pár lekaček, pár slušných pohledů a zjevení démona, ale opravdu jen pár... Film měl krátkou stopáž přesto mi přišel dlouhý. Možná by filmu slušelo ve chvíli přechodu na žánr hororu, přejít na fantasy superhrdinský mindfuck. Olivia mi přišla sexy i jako démon, nemůžu si pomoct.

Zocelovací kúra (2015)

Dobrá komedie, bavili jsme se. Byli tam scény a hlášky super směšný, některý zase slabý a nudný. Celkový dojem neurazí. *Scéna s penisem, schovávání předmětů do jámy zapovězené, černošský gang a majonéza...*

Věc: Počátek (2011)

Neurazí, slabší atmosféra a vůbec celá chemie snímku než první díl. Trikově parádní a cení se, že namísto remaku (jenž jsou dnes tak populární a dost často zbytečné) se vytvořil počátek, ikdyž nepřinesl nic co bychom si v lepším obalu neužili už předtím.

Transformers 3 (2011)

Po poslední klapce sem impulzivně dosti strádal nad kvalitou tohoto pokračování. Pochybuji že to Michael dělal s takovou láskou jako první díl, jestli se nejednalo spíš o rutinní povinost. Chyběla mi ta chemie, to kouzlo, kterým mě vždy ve svých "dítkách" fascinoval, to co bylo zajímavé zanevřel a tuctové, neatraktivní děj. linky naopak rozváděl a napojoval na jedoucí vlak. I humor zde patřičně vyschl, spíše mě odrazoval nežli kouzlil úsměv na tváři. Nová "tras-girl" mě nikterak neoslovila (jen jsem celou "chicago bytvu" žasnul, že něco takového úspěšně absolvovala s těma jehlama na nohou :D), vůbec sem jim tu jejich lásku nebaštil :/ . Když snímek docválal do svých nejsilnějších momentů, byl jsem již podstatně znuděn celým dosavadním průběhem, takže jsem si ty koulervoucí efektové orgie neužil tak, jak bych mohl a chtěl. Jediná pamětihodná scéna filmu se odehrála na dálnici, když se camaro transformovalo s Shiou na palubě, to bylo vymazlené. Akční sekvence byli velkolepé, velice detailně promyšlené, avšak občas trochu monotonní a chaotické (ikdyž jak udělat bytvu obřích auto-robotů nechaotickou?). Bohužel nemám moc co chválit, až na pár 3D záběrů, které mě brali dech. Ač to bylo dobré, tak to nestačilo abych odešel nasycen a spokojen. Dobrý 3D zážitek, to je asi vše...Michaele, doufam že už nebudeš prznit svůj výtvor dalším pokračováním, ikdyž mi je jasný že tenhle brak bude mít velké kasovní úspěchy (jako by však mělo i dalších 10 potencionálních pokračovnání), ale stejně se na to radši vyser, nebo skončíš jako tuctový, rutinní příživník na filmové nebi (a že už jích tu je dost ;) )