Suprhrdina (2008)

Strašná bejkárna. Tohle se snad ani filmovému fanouškovy nemůže líbit. Ono nestačí že Hollywood vykrádá "každej" cizokrajnej film, který má velké finanční obraty, on také dělá stupidní parodie na filmy který jim vydělávali. Komerce a nic víc, řekli si: "vydělali jsme balík na Spidermanovi, tak na to uděláme parodii, přitáhneto diváky a budeme mít plný kapsy." Tato parodie jde ve stopách všech ostatních z posledních let (epic movie, děsnej doják....), nic co by nějak změnilo filmové dějiny. Jedná se o otřesně vlezlý a trapný humor, scána jak tam babička prdí v křesle jenom dokazuje tvůrcovu nestydatou a povrchní demenci. Jak už tu párkrát padlo: film který by měl pobavit, tak akorát nasere. Znovu musím pochválit v poslední době pro mě "zbožňovaný" Hollywood, jak my krásně zkazil náladu touhle rádoby komedií. Hodnocení: 1/10 (BTW: pár vtípků ušlo, ale to snímek neomlouvá v jeho blbosti.)

Zpověď královny střední školy (2004)

K charakterizování tohoto filmu mě stačí 2 slova: TEEN SHIT! Naprostá blbost, která nemá žádný smysluplný příběh a zápletku. Co mě ale nejvíce znepokojovalo byl pukus hrát na city, který absolutně nevišel. Vtip zde působil trapně a herecké výkony nestojí za starou bačkoru. Možná Adam Garcia měl semtam nějaký náznak herecké dovednosti, ale to je vše. Důvod proč dávám 1* je KRÁSA Megan Fox, která ikdyž hrála mizerně, pořád je šíleně svůdná a děsně rajcovní. Hodnocení: 2/10

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009) odpad!

Jednička si mě svou zběsilou jízdou s absencí jakýchkoli retardací děje dostala, zaujímala mě svou originalitou a přímočarým dějem, avšak "dvojka" pouze kopíruje vše co jsme v jedničce viděli či přímo vykrádá. Rádoby cool>/i> Chev "jsem chodící loutka a pozemský brácha termoše" Chelios s trapnými fóry a dementním příběhem, s kterého se tvůrci v každé minutě snaží udělat koulervoucí

Disaster Movie (2008) odpad!

Disaster Movie je další zoufalý tah na divákovu peněženku a kazí vše, co "film" (obecně) dělá zajímavým a veleváženým druhem umění. "Příběh" a nějaké strukturální opodstatnění zde nenajdete, jedná se pouze o rádoby zábavné a víceméně nesouvislé scény (úryvky), dosazené do rozpolceně kýčovité zápletky, což samo o sobě snímek vede k fatálnímu neúspěchu. Disaster movie je drobný zubní kaz na obstojném chrupu filmového umění a dokud budou tvůrci typu: Jason Friedberg a Aaron Seltzer stále točit, filmový chrup nebude nikdy čistý. Ovšem pokud berete škrábání nehtama po tabuli za příjemnou věc, tuto "katastrofu" si třeba i užijete (nebo k ní budete míti blíže nežli já). Vtipné momenty: Justin "měl jsem hodně prdelek" Timberlake, jsem jumper (aneb "to je chlapík, co zničil Hvězdné války") a chipmunkové v "evil" verzy = není to na 90min. ku*evsky málo? Hodnocení: 0/10.

Stormbreaker (2006) odpad!

Bond-boy, to si ze mě děláte srandu? Absolutní konina se stupidním, triviálním, přímočarým, nezáživným, předvýdatelným, okoukaným příběhem, s (pro mě) nepřijatelným hereckým obsazením, zápletkou, která tu byla nejméně 100krát a fešáckým modelem v hlavní roli. Alex Pettyfer svou nevinnou "tvářičkou" či nedostatečným hereckým výkonem kazil už tak minimum zábavy, které pro nás Sax připravil. Kdybych neviděl snímek Agent Cody Banks, možná bych dal o hvězdičku lepší hodnocení, ale nápad z teen agentem MI6 je prostě otřesný, až se mi chtělo zvracet. Fuuuuj=( Hodnocení: 0/10.

Záhada Blair Witch 2 (2000) odpad!

The Blair Witch Project je zcela určitě: nejlepší a nejoriginálnější hororový počin 90. let. Za to Book of Shadows: Blair Witch 2 je souhrn nedomyšlených nápadů, kterým schází logika, barvitý příběh či poutavější pointa. Přesto vše se hrdě "hlásí" jako pokračování již zmíněného mrazivého horuru? Já bych ho spíše označil jako: shit, který těží z dobrého jména jedničky a uráží celou záhadu děsivé čarodejnice z Blairu. Pokud si chcete ponechat otřesné zážitky z prvního dílu, vyhněte se tomuto ostudně nevydařenému komerčnímu tahu obloukem!!! Hodnocení: 0/10.

Batman a Robin (1997) odpad!

MASTERSHIT! „Ahoj, Freezi. Jsem Batman" - jestli si takhle Schumacher představuje moderní vizi Gothamského rytíře - Batmana, tak to ať si radši na sebe vezme triviálně stupidní bat-kostým se umělými bradavkami, strčí si do p*dele bat-bombu a zaplatí jí GothCard s neomezenou platností, bez které jeho Batmanská fraška nedá ani ránu. Jó a nesmím zapomenout, že si pak může jít se svým kostýmem klidně zahrát hokej, když už mu přiinstalovat do bot brusle. Akiva Goldsman, který tuto bezúčelovou hovadinu napsal, se může k hokeji přidat a na oplátku vzít kostým debila v červených dupačkách (pardon - Robina) a založit s Schumacherem tým s podtitulem: „ Zmrazili jsme Terminátora, nasadili mu kostým sériového vraha - mimozemšťana z 50. let a nechali ho spolu z Gothamem zmrazit (se stylem) dalšího komiksového hrdinu a naprosto zničit dokonalý svět, který Burton vytvořil." S tímhle podtextem by v hokeji určitě zamrazili minimálně jednu telefonní budku (nejlepší film Schumachera) s snad alespoň někde uspěli... Ještě, že o pár let později vytáhne Nolan (s pomocí jeho bratra) Batmana zpátky z hrobu a dá mu úplně novou "příchuť", kterou spraví jeho reputaci a vystihne úplně přesně jeho složitou osobnost dvou tváří. Hodnocení: 0/10.

Sedm epoch rocku (2007) (seriál)

První díl: Skvěle mapovány počátku rocku ( hlavně The Who mě zde potěšili, mám pro ně slabost), avšak mrzí mě absence The Beatles (alespoň o jejich pozdější "LSD" tvorbě se mohli zmínit), či The Doors.