Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Stupidní , jednoduchý a přesto vtipný. Super oddechovka , vzít to trochu šíleně a za jínej konec nebylo ubec špatný.

Dr. House (2004) (seriál)

Co se týče děje , tak je to bohužel strašná opakovačka. Na druhou stranu takhle se to doopravdy diagnostikuje.Ale co mě donutilo změnit názor na tendle serial je super , ale super postava Hugh Laurieho.Jeho černý humor a hlášky jsou opravdu něco co musí bavit každýho.

Pach krve 4: Krvavý počátek (2011) odpad!

Nespletl si někdo kategorii ? Nepatří todle náhodou do komedie ? Dlouho jsem se takhle nezasmál , doporučuji všem skvělá komedie, ale jelikož to je v kategorii horror , tak letí rovnou do odpadu:)

Mezi vlky (2011)

1* a to jsem ještě hodně hodnej,celej děj už byl jasnej od pádu letadla a to jsem neviděl ani jeden trailer ani nečetl recenze. Hlavní postava se prvně zdála zajimává a nakonec se ztoho stala další předvídatelná postava. Klasická parta lidí která postupně umírá v předvídatelných událostech(uraz nohy = o 10 minut se obětuje). Jediný proč jsem nedal odpad je ten začátek kdy mě Liam fakt bavil.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Nejsem si moc jistej , ale když jsem četl že to je inspirované příběhem Sama Childerse , čekal jsem něco víc. Něco víc silnější než klasickou Americkou spatlaninu.

Ocelová pěst (2011)

Když jsem poprvý viděl trailer , tak už jsem počítal s hromadou klišé. Nic méně tendle film mě skvěle překvapil i přez tyto ohrané klišé jsem se od filmu nemohl odtrhnout a bavila mě každá minuta. Mimochodem super herecký výkon od Dakoty.

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

Rozhodně jsem měl v plánu dát 5 hvězd už jak jsem viděl že bude 2hej díl, guy ritchie je super režisér a herecký obsazení je více než dobré.Jenže bohužel práce s slowmotion vtomdle díle na mě byla přehnaná až nudná , tudíž si to odemě nevyslouží plnej počet.

Past (2010)

Tendle film u mě může dostat jen jednu hvězdu , ačkoliv jsem se těšil na De Nira a Nortona tak tendle film bylo jen jedno velké zklamání. Děj příliš jednoduchý a celkově mě film dost nudil. Ani soundtrack tomu nenapomohl.

Jackass 3.5 (2011)

Jakožto velký fanoušek Jackass , jsem si ani 3.5 odpustit nemohl. Super komentář ke všem scénam , skvělé bonusové scénky co se neobjevily ve 3D a hlavně nejlepší scéna s Bamem a Ryaenem na židlích , super vzpomínka na Ryaena R.I.P. , 5 hvězd.

Drive (2011)

Genialní atmosféra, jeden z nejlepších soundtracků vůbec a Ryan Gosling u mě totálně zabodoval. Jasně doporučuji a samozřejmě 5 hvězd!