• Fantasy
  • Pohádka

Sněžný drak (2013) (TV film)

Dokáže láska porazit sobectví? Až na ten poslední souboj, to nebylo špatné. Průměrná pohádka s průměrným hereckým výkonem. Hvězdiček 3

Poslední vlak (2006)

Co k tomu dodat? Zvěrstva, která byla spáchána na židech, by nikoho neměli ani napadnout. Nacisté byli opravdu grázlové se vším všudy. Herecké výkony excelentní. Herecké obsazení super. Atmosféra velmi dramatická. Hudba dobrá. Poznámka: Tohle by snad nikdo dneska nepřežil. Hvězdiček 5

Anthropoid (2016)

Síla tohle všechno zažít. Moc velká přesila nacistických vojáků způsobila, že tohle nemohlo jinak dopadnout. Přesto se tento příběh stal unikátním, a má v historii své místo. Zaseknutý samopal a zrada přátel vše odstartovala jinam. Herecké výkony velmi dobré. Herecké obsazení super. Prostorový zvuk super. Hudba dobrá. Kostýmy super. Poznámka: Nechtěl bych tuhle dobu zažít. Nikdy! Hvězdiček 5

Nenapravitelní (1980)

Mladý si chtějí hrát a užívat. I takhle by se to dalo shrnout. Vynalézavost mají, o tom tedy žádná. Zajímavé souboje. Poznámka: Ta mašina na maturitu. 😂 Poznámka: Ty by měli odmaturovat žábry vynálezy. 😀 Hvězdiček 4

Cesta za králem trollů (2017)

Co to jako bylo? Tam snad jen ta princezna je normální. Každá druhá postava je snad převlečená za pitomce. Postavy: Princ idiot, jeho sluhové idioti, tři hlavní hrdinové také neoplývají rozumem. Netuším co si o tom mám myslet. Čuměl jsem z otevřenou pusou dokořán. 😳 Herci mimo princeznu, nesympatičtí. Herecké výkony žádné. Poznámka: Celý film je o ničem, a ztráta času. Nedoporučuji. Hvězdiček 1

Láska na vlásku (2014)

Chvilku to trvalo, ale pak se to rozjelo. A k mému překvapení, velmi příjemně. Chvíli jsem čekal jiný příběh, ale i tento je povedený. Herecké obsazení průměrné. Herecké obsazení dobré. Herci sympatičtí. Hudba a zpěv super. Závěr: Zvláštní pohádka, ale dobrý film. Poznámka: Celkově to mohlo být vtipnější. Hvězdiček 5

Úkryt v zoo (2017)

Děsivý příběh, o jedné děsivé situaci. Velmi podrobně ukázáno. Tohle byl děs se vším všudy, a mohli to udělat snad jen zrůdy a psychicky narušení lidé. Doporučuji shlédnout všem nad 15 let. Krutý osud, a velmi těžké časy. Hvězdiček 4

Pidilidi (1997)

Poznámka: Pidilidi se v některých scénách jeví větší a v jiných menší. Dobrá a trhlá rodinná komedie. Kostýmy velmi povedené. Scény super. Hudba dobrá. Herecké výkony velmi dobré. Herecké obsazení super. Poznámka: Stále je zábava to sledovat. Poznámka: Hyperloop existuje, jen je malý. 😀 Hvězdiček 4

Budiž světlo (2006)

Poznámka: Jediné co vás tu zaručeně zaujme je ta hudba a co s ní bude následovat. Více neprozradím. Tak začínáme. Je možné vidět váš dům z vesmíru? V tomto filmu to zjistíte. A také zjistíte, že máte vlastně i dobré sousedy. Šílená jízda začíná. Vánoční šílená jízda začíná. Noc už nebude co bývala. Soundtrack dobrý. Poznámka: Dámská společnost je také zajímavá. Takové zpestření. Poznámka: Člověk si jen říká, kolik ta blbost vždycky stojí. Hvězdiček 2

RumplCimprCampr (1997) (TV film)

Zajímavá pohádka, ale vlastně se tam nic moc neděje. Ale díky neustálému úsměvu princezny, se na to dá koukat. Krásná herečka Andrea jako princezna je hlavní důvod, proč pohádku vidět. Poznámka: V České televizi je pohádka se závěrečnými titulky z nějakého důvodu mluvená. To to bývá jen ve filmech s dabingem. 🤔 Hvězdiček 3