• Fantasy

Hra o trůny - Dlouhá noc (2019) (epizoda)

Po zhlédnutí celé osmé série musím říct že tenhle díl mi přijde, z celé kritizované série vůbec nejlepší. A protože mě celý seriál, až do 8 série bavil , jsem se rozhodl dát alespoň tomuto dílu, který mi přijde nejzajímavější slušné hodnocení.

Čarodějův učeň (2010)

Tenhle film musí ohodnotit kladně. Protože tam jsou dobré efekty. Vynikající kostýmy, hlavně záporná postava (Horvát) je oblečená opravdu stylově. Naopak Cage jako největší šupák. Já jsem se opravdu bavil pro mě slušná oddechovka.

MOST! - Epizoda 6 (2019) (epizoda)

Zatím asi nejslabší díl ze všech ,ale i tak tam jsou dobré momenty hlavně ze strany Luďana.

Na Hromnice o den více (1993)

Velice zajímavá komedie o tom jak může člověk využít toho když se den pořád opakuje.

Návrat do budoucnosti (1985)

Návrat do budoucnosti je pohodová sci-fi komedie. Která nikdy neomrzí v tomhle žánru rozhodně nejlepší.

Nespoutaný Django (2012)

No konečně nějaký povedený wester. Už jsem myslel že v Hollywoodu se ničeho takového nedočkám. Ale tenhle film mě mile překvapil.

Pulp Fiction: Historky z podsvětí (1994)

Režijně dokonale zvládnuté od filmového génia Tarantina. A navíc ta plejáda slavných jmen. Nejde jinak než dát 100%

Tenkrát na Západě (1968)

Asi největší westernová klasika všech dob. Vždy když dávají tenhle film v tv tak se rád na něj podívám.

Gladiátor (2000)

Můj nejoblíbenější film s hercem Crowem. Ve kterém bojuje snad proti celé římské říši. A navíc krásně natočené i bojové scény.