Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Jako člověk, který prošel ministerstvem nemůžu jinak :-)

Ha-Shoter Azulai (1970)

Příjemná komedie o přiliš hodném policistovi, kterému k vyznamenání, služebnímu postupu a lepšímu důchodu musí dopomoci jeho přátelé, kteří patří k místní mafii, což on samozřejmě netuší. Výborná izraelská komedií se spoustou narážek na dobové reálie.

West Bank Story (2005)

Řekla "Hamás!". Ne, řekla "hummus". Jednoduše geniální.

Byl jednou jeden... život (1987) (seriál)

"Kde seš, Hemo?" "Tady, Globine!" Sexysymbol poručík Psí. Stafylokoci, streptokoci a E-coli. Geniální seriál, geniální postavičky, geniální hlášky. Baví mě dodnes. A znám pár lidí, které tento seriál nasměroval ke kariéře v medicíně.

Mstitel s píšťalou (1986)

Legendární severokorejská řežba, kterou kongeniální český dabing s hláškovou kadencí Mrazíka posouvá do úplně jiné dimenze.

Bullet Ballet (1998)

Podivná punková lovestory z tokijského podsvětí v Cukamotově nezaměnitelném zběsile industriálním pojetí. Není to film pro každého, ale pokud vám sedne Cukamotův režijní styl, věřte, že Bullet Ballet je jeho esencí.

Willy Fog na cestě kolem světa (1981) (seriál)

Seriál jsem jako dítě děsně žral, ale už tehdy mě naprosto vytáčela ta titulní píseň. A hlavně jsem nedovedl pochopit, proč to není podle té knížky.

Příhody dráčka Soptíka (1975) (seriál)

Vladykův dabing mi dodnes zní v uších, stejně jako hlášky starého Dejmala.

Monty Pythonův létající cirkus (1969) (seriál)

Milovat nebo nenávidět. Nic mezi není. Vhodné i k rozšíření slovní zásoby o množství neotřelých britských nadávek.