Samann

Samann

Jan Němec

okres Hradec Králové

• 13.11.2018  09:58

Plytká slátanina o lásce, přátelství a zradě. Tady bude trochu spoiler... Rozuzlení nepřišlo, stále jsme se nedověděli, co si hrdinové nepamatují a proč. Holku už to trápit nemusí, ta shořela a my ostatní se můžeme těšit na čtvrtý díl. Čili trilogie na prd, jen víme, že láska a přátelství vládne i v zemi plné zombíků. Tak snad dá v budoucnu čtvrtý díl nějakou odpověď. No ale pokud by to měli sázet jako Residenta, tak raději ne. To si s kámošema v hospodě vymyslíme svoje pokračování :D

• 5.11.2018  17:37
    Šéfové na zabití (2011)

Ukrutná ztráta času, pfff tohle by nezachránilo, ani kdyby Jennifer sundala ten plášť a ve vaně neměla pěnu. Asi by bylo dobré, kdyby v obalu dvd bylo navíc i trochu toho kokainu. Pak by to možná úsměvné bylo, ale pokud divák není pod vlivem čehokoliv, tak to komedie není.

• 31.10.2018  16:31

Nedůstojné "zakončení" celé ságy. Jednak to není konec, ale příprava na další vyždímání prachů z lidí, kteří jdou na Millu a je jim jedno, co to bude. Druhak je tu dotažené k dokonalosti popření prvních dílů. Celek do sebe nezapadá, je nelogický a plácání nesmyslných scén tu graduje. Doufám, že se pánové už do ničeho podobného pouštět nebudou a zombíky, apokalypsu a věci kolem zkusí někdo jiný. V těchto případech lituji, že divák nemá právo na vrácení peněz za tyhle "filmy". a když už takovýhle film risknu, tak 3x hurá torrentům.

• 31.10.2018  16:21
    Resident Evil: Odveta (2012)

Tenhle díl jsem se v době vydání rozhodl ignorovat, po tragické čtyřce jsem neměl odvahu. Jelikož ale mám v plánu ten "poslední" díl, tak jsem ho pustit musel a.... pff nečekaně vyvražďovačka a zvěsti nelhaly, je to stupidně slaboučké, to sepisovali někde na drogách. Ne tomuhle filmu se opravdu raději vyhněte. Jsem rád, že sem za tuhle bídu neplatil, smutek ze ztráty peněz by asi ani alkohol nepomohl překonat.

• 31.10.2018  16:14

Hodně piva jsem musel vypít, abych zapil smutek ze ztráty peněz, které jsem dal za lístek do kina. Opět vyvražďovačka, jako by nemohl film mít jiný průběh než xx lidí a jak zemřou. No nenadřeli se na tom, však ona Milla to prodá i když tam bude cokoliv. Pravda, scéna ve sprchách se jim povedla. Ta jediná je zapamatovatelná.... a to je dost málo.

• 31.10.2018  16:09
    Resident Evil: Zánik (2007)

Trojkou začíná být tato série nekoukatelná, akční scény jsou sice pěkné, ale je jich málo. Máme tady dalšího kousnutýho, kterýmu se věří, že to dá, no má to už jen za tři díly.... nedal to. Chybí tomu akčnost nebo napětí, je to takové ploché nic neříkající a nechytlavé. Tady už to ani není komedie, ty nesmysly začínají štvát.

• 31.10.2018  15:17

Trochu spojler, ale asi tu není nikdo, kdo by tohle neviděl a když, tak už je dostatečně varován, ať na to nekouká. I když na dvojku jo. Po trapné vyvraždovačce z jedničky tu máme celkem solidní střílečku, škoda jen, že těch nábojů nebylo víc, prostor tam pro to byl a je škoda, že není využit. Film už začíná plně připravovat diváka na to, že se smysluplností si nikdo hlavu nelámal. Otevírání úlu v pěti? Jasně pokud už víte, jak to skončí, tak je to buřt. Přeci to byl plán. Záchrana podrápaných a Milla nechá negra kousnutýho, asi mu chce dát šanci, že už za 4 díly bude lék a třeba to dá. Moment a nezastřelila jich pár se slovy nakažení…. No nevadí tomuhle asi věřila, že to dá, a nebo u něj nefungovala její schopnost poznat nakažený. Třeba nějaký trik s blátem jako v Predátorovi. No a korunku tomu nasadí jednotka kryjící se v krámě, která mega zombíkovi střílí do brnění místo hlavy. Asi to byla jen místní připo domobrana, ale ne vykreslují je tam jako próčka. No a láska nakonec a je z toho zase komedie plná nesmyslů. No ale povznést se nad ně dá, film to úplně nezkazí a při nějaké kruté rýmičce je to znova pustitelné.

• 31.10.2018  14:57

Nechtěl jsem, ale musel jsem shlédnout celou tuto bídnou sérii, abych mohl kouknout na „poslední díl. Přeci jen než jsme se do finále dohrabali, člověk už lehce pozapomněl, proč s ní seknul. No abych při finále nebyl mimo, tak dokoukat ignorované díly. Takže nejdřív co si pamatuji, jednička dala prostor nápadům zpracováním herní předlohy, který ovšem hned pohřbila. Dvojka byla akční, ale dalo se tam vystřílet vícero nábojů, pak poušť se spoustou ruských vlaštovek a poslední byl souboj mutanta s krasotinkou ve sprše, jo ten zpomalený záběr jak se prohýbá, ten si pamatuju. Taky si pamatuju, jak mě to přišlo málo za ty prachy, no dali jsme pivo (hodně piv) a už mi to tak líto nebylo. Takže popořadě máme tu jedničku. Na druhé zhlédnutí je to spíš komedie. Potenciál je pohřbený hned, jen klasická vyvražďovačka zpestřená zombíkama. Kteří mají rozdílnou odolnost, když potkají Millu, jsou z papíru. Ovšem vojáci potřebují tunu nábojů. Pak sebou tahají pokousanou, asi už vědí, že lék je blízko – sice za 5 dílů, ale blízko, třeba to dá. Jediné pozitivum filmu je atmosféra, je to sice blbina, ale atmosféru má. Ústřední zápletka je také berná, bohužel později vývojem filmu popřena. Když budu někdy marod, tak si to i pustím, s dvojkou jediné opakovaně koukatelné.

• 23.10.2018  17:58
    Babovřesky (2013)

Někdy si říkám, jaký mají takové filmy smysl, kdo na ně dá peníze a pro koho se točí. Jestli na to lidé chodí do kina z přesvědčení nebo donucení. Prý je to letní komedie. Vtipné momenty jsou tam asi dva a v létě čučet na tohle je spíše za trest. Za mě pan Troška potenciál babského gangu vyčerpal ve Slunce Seno, kde se mu to opravdu povedlo a gang byl vtipný a lehce nadneseně i ukazující realitu vesnických bab. Jenže v tomhle filmu to vůbec nefunguje, gang není vtipný, působí protivně a k uvěření není ani jednou za film. Tuhle hrůzu by asi nezachránila ani Lucka Vondráčková hrající celý film v plavkách. Zhlédnutí tohoto filmu, beru jako osobní torturu. Byl jsem zvědav, jestli je to opravdu dno české kinematografie a je.

• 23.10.2018  17:56

Po dlouhé době jsem zhlédl film, kde problémy řeší pěsti a především kopy. Hlavní hrdina nakope parádní spoustu nepřátel, bitky jsou udělané pěkně a svižně, ale tím to jaksi končí. Příběh je na tenhle rank filmů standardní, láska, zrada a srdce ryvný konec hlavního záporáka. Dalo by se z toho jistě vymáčknout více, ale bohužel zpracování do děje nevtáhne, film za celou dobu nechytne a celé to působí značně sterilně. Třetí hvězdu přidávám za krásné, pro nás exotické, herečky. Především tanečnice ve zlatých šatech byla k nakousnutí a její nemlátící scéna, byla z celého filmu jediná opravdu zapamatovatelná.

• 22.10.2018  18:34
    Správní chlapi (2016)

Byl by to takový hezký průměr, 50% jen by to hvízdlo, jenže.... ve filmu je úplně hustá 13ti letá holčička, která spoustu věcí dovede, vymýšlí triky, prostě hvězda, která v nouzi pomůže, mává bouchačkou, jako by se nechumelilo... a je tam prostě jak pěst na oko, ne to se nedalo. Nevím jestli ten film měla nějako vylepšit, aby to nebyla klasická slátanina o dvojici, tak tam prskli ještě jí, ale tím to úplně to pohnojili. Ta holka působí vysloveně rušivě a je vidět, že je tam navíc. Taková malá superhrdinka :/

• 21.10.2018  10:54

Po delší době docela berná česká komedie. Není to sice na natržení bránice, ale na tu bídu, co tu vziniká, je dobrá. Především O. Vetchý je super a ženskou roli vedle něj mohla hrát kterákoliv herečka. Teda až na M. Issovou, ta by to zazdila a byl by z toho jen odpad. Za sebe 3* věřím, že ženská část populace, by dala i 4*. Je to přeci jen taky romantickej doják :D

• 12.10.2018  08:52

Škoda, že se scénáristi více nezapotili, a vymysleli jen průměrný film. Všechno předem více méně jasné, překvapení pomálu. Závěrečné šroubování nenávisti k záporákovi, bylo už zbytečný a láska byla přítěží filmu. Osobně mně nesedli herci, první půlhodinu mě vyloženě vadili. Působili na mě značně nezúčastněně a jako by je to nebavilo a ty jejich hlášky.... no nic moc. Ovšem závody byly naprosto dokonalé, ty jsem si užil. Parádní kamera, parádní auta, jo to mělo šťávu. Poslední závod byl pak pastvou pro oči a balzámem na duši. Kdyby to mělo hutnější omáčku kolem, tak by to byla naprostá pecka za 5*, takhle máme krásný průměr na jedno podívání. No možná ty závodní scény dám ještě jednou.

• 8.10.2018  12:05
    Kód Enigmy (2014)

Když chceš zabít film, našroubuj tam milostnou zápletku. Mohl to být parádní filmek o historické události, jenže je to jen slaďárna na pozadí historické události, která navíc obsahuje řadu nepřesností. Kde nestačí romantika, tam se namíchají rodinná pouta a 3/4 filmu jsou v podstatě k ničemu. Film stačí jen k získání hrubé představy, o jaký stroj šlo, k čemu sloužil a co znamenalo prolomení kódu. Lehce nastíní osobnost Alana Turinga, ale dál už je to jen snůška nesmyslné omáčky místo faktů. Škoda.

• 4.9.2018  16:37

Odpad jak vyšitej, ale tu jednu * si to zaslouží za ty pěkný holky, když už to byla nuda a bylo to o ničem, tak aspoň bylo na co koukat :)

• 3.9.2018  12:13
    Poslední plavky (2008)

Zdá se mi, že se v poslední době u českých filmů zcela mění význam slova komedie. Spíš než kategorie komedie, by měla být kategorie nuda.

• 8.8.2018  16:19
    Tak fajn (2012)

Tak jsem koukal, že i bratia mají své filmové dno hodně hluboké :D příšerná slátanina, 3 osoby pohybující se odnikud nikam a k ničemu.

• 8.8.2018  16:15

Jedna hvězda za O. Vetchého, jinak nepovedený pokus o jakousi českou variaci Dannyho parťáků. Pár scén ujde, ale jinak nudné a šedé. Například užívání si prachů je udělané bez nápadu, kdyby si tam aspoň ti dva ostatní užívali s nějakejma holkama, kdyby těch dvacet minut vyplnilo pár pohledných slečen v bikinách nebo bez, tak by to bylo aspoň na dvě. Takhle sotva jedna a na konec filmu chci zapomenout.

• 7.8.2018  18:56
    Rebelka (2006)

Dal jsem dvě, ale jen díky holkám a muzice. Sice muzika tuctových kapel, ale aspoň změna oproti jiným bijákům. Film nevybočující scénáristicky z ranku těchto filmů. Nezvladatelný (zlý) poslán někam, tam je skupina, co jí nemají rádi, obrat, zkamarádění, dojemné finále, špetka rodinných vztahů a je hotovo. Nenadchne to, ale dokoukat se to dá…. hlavně kvůli těm holkám :D

• 7.8.2018  18:49
    Natěrač (TV film) (2008)

Odpad jen to hvízdne, podle roku natočení koukám, že český film je na hodně hlubokém dně již dlouho. Tato spíše divadelní hra nudou jen hýří. Dvě postavy jsou neuvěřitelné a po chvíli otravné. Vrcholem je pak Martha Issová, která je asi herečkou z donucení, nebo z protekce rodičů. Ta je příšerná i v reklamě. Jen promluví, už mi naskakuje husí kůže. Zajímalo by mě, kolik rodiče platí za její obsazení, nebo jestli je to jako všude, že nejsou lidi, tak se bere kde kdo. Takže snímek o ničem je vyšperkován příšernou herečkou. Celý film by se dal zhrknout do pár minut, myšlenka dobrá, ale dalo se to udělat opravdu komediálně. Takto je v hlavičce chyba, není to komedie, je to tragédie. Jenže Martha nemá na komedii…..

• 7.8.2018  18:47
    Horší už to nebude (2006)

Bohužel bylo, občas si pouštím nějaký biják před spaním. Některé filmy mě proberou a udrží vzhůru až do konce. Jiné třeba v půlce zabalím a dokoukám ráno. Pak jsou filmy, u kterých nudou usnu chvíli po začátku. To byl případ i tohoto filmu. Film mi trval osm večerů, osmkrát jsem usnul chvíli po tom, co jsem to pustil v místě, kde jsem usnul předešlý večer. Dneska už ani nevím, proč jsem ho chtěl dokoukat. Možná ze zvědavosti, jestli to je nuda až do konce… a byla. Trochu spoiler! Nápad, že spisovatelka píšící knihu, svým psaním ovládá skutečného člověka, mi přišel vcelku zajímavý. Jistě by se dal zpracovat koukatelněji. Takhle jen nuda střídá nudu. Příběh neskutečně nudně plyne, rozhovory jsou nudné, láska ve filmu je nudná, a že nakonec přežije, byla tutovka tak od půlky filmu, jen jsem čekal jak nudně. Obě hlavní ženské představitelky mi byli krajně nesympatické, spisovatelka zralá na Havlíčkův Brod a velkou lásku bych odrbal o každý dolar, co by bylo možné. Jako ukolébavka plný počet * , jinak naprostá ztráta času.