Starci na chmelu (1964) odpad!

Na tento muzikál hodně lidí pělo chválu, ale bohužel já nevím, co kdo na tom vidí. Za mě děsný herci, trapný příběh a celkově nic moc. Nesympatická hlavní dvojice zamilovaných puberťáků, co si myslí, že prostě budou dospělým a hlavně své učitelce trapně vzdorovat a budovat si svoje hnízdečko lásky a ještě čumí, že je nikdo nechápe a neplácá je po rameni, jací jsou to borci, že to všem natřeli.

Den pro mou lásku (1976)

Hodně silný a smutný příběh.  Nikdo takovou tragédii nechce nikdy zažít. Ale život je hodně krutý a s lidským osudem si hodně škodolibě zahrává.

Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (TV film) odpad!

Od dětství tenhle film jsem nesnášela a ani léty se můj názor nikdy nezměnil. Mám k němu vyloženou averzi a ani Tomáš Holý to nezachránil.

Anynka a čert (1984) (TV film)

Pěkná, vtipná pohádka. Pěkně zahraná a hodně mi byla zde sympatická Hana Maciuchová jako čertice a pan Harapes jako totální čertí hňup a ješita.  Ráda se na pohádku občas podívám a vždycky se pobavím.

Panna a netvor (1978)

Krásná, temná a hororová pohádka, která ve své době děti spíše vystrašila, než potěšila. Ale ráda na ní vzpomínám. Hezky zahrané, sympatičtí herci a hlavně, vše dobře dopadne.

Za trnkovým keřem (1980)

Film nic moc, ale Šumava je nádherná za každého počasí.

Prázdniny pro psa (1980)

Vtipný, koukatelný a oddychový prázdninový příběh.