Papežův vymítač (2023)

Russell Crowe příjemně překvapil, i když pro některé filmové nadšence zklamání, já se příjemně bavil i když to s exorcismem nemá nic moc společného ale každého věc. 7/10

The Old Way (2023)

Přijemný western, který jsem si pustil jen kvůli účasti Nicolase Cage. Příběh není nějak záživný a dalo se už od začátku čekat co nastane a o čem tento film bude. Westerny moc nesleduji, ale tento mě jaksi i bavil a dokoukal ho až do konce. 6/10

Clarksonova farma (2021) (seriál)

Tento seriál sedí do mého oboru, a extrémně mě baví jak Clarkson nic neumí, ale umí to podat vtipně a vesele. Pořídit si farmu, ale nic o tom nevědět chce mít pořádný koule a to Jeremy má. Já se bavil celé dvě série a doporučuji na tento skvost kouknout. 10/10

Velryba (2022)

Velryba je strašně silný snímek, který tlačí na vaše city a snaží se z vás dostat i klidně slzy. Životní role Brendana Frasera, který je zde famózní a doufám, že si pro toho oscara půjde. Jak jsem říkal snímek je emocionální a strašně silný, a i slzy mi ukáply mnohokrát. Film se odehrává na jednom místě a to ničemu nevadí, protože u tohoto snímku to prostředí ani moc vnímat nebudete, ale spíš budete vnímat skvělého Frasera. Na film rozhodně koukněte je za co stát. 10/10

Tajemství Karmy (2020)

Mně stačilo půl hodiny a film šel ihned pryč z mého počítače. Co to sakra bylo za film ? Kdo tohle mohl stvořit a proč to ti herci vůbec vzali, aby v tom hráli ? Já nevím radši na tento film zapomenu a budu dělat, že jsem podělaných 30 minut svého života nepromarnil tímto filmem, kterej jsem ani nedokoukal. Jedna hvězdička jen kvůli jménu Brendan Fraser.

Monstrum - Příběh Jeffreyho Dahmera (2022) (série)

Monstrum je ten seriál kde vás po každém díle přejede studenej pot a spousta otázek.  Tento seriál je dobrý, ale mám z něho menší strach. Evan Peters zde famozní a zahrál to skvěle, ale když se ted podíváte na toho chlapa tak má psychické problémy i on. Vzal si velké sousto a zvládl to skvěle a zlatej glób je doma. Tento seriál je hodně na psychiku a znám málo lidí co se na to dokoukali celé, protože už to více méně nezvládali. Sám příběh Jeffreho Dahmera je totalně ujetý a nechápu jak někdo takový mohl být mezi námi kdysi. Seriál je jinak skvěle udělaný a to se mi líbí. 8/10

Šílený Max: Zběsilá cesta (2015)

Přesně to co jsem čekal! Film jsem viděl už mockrát, ale předevčírem jsem se na něj koukl znovu a furt je to ta zběsilá cesta jako když jsem tento film viděl poprvé. Tom Hardy zde parádní, Charlize Theron též parádní, a celé obsazení je tu skvělé o tom žádná. George Miller krásně uchopil režii a i scénář. Akce v tomto filmu jsou dostatečné a celý příběh též. Ze začátku tu jde vše rychle, ale v půlce filmu se to jen táhne a táhne a na závěr se zase vše rozjíždí jako na začátku filmu. Celá zápletka filmu je úžasná a baví mě. Vizuální a hudební stránka je zde dokonalá. Postapokalyptický svět je zde nádhera a málo z nás by v něm jen tak přežila. Tento film je jízda jak se patří. Já se bavil. 10/10

Texaský masakr motorovou pilou (2022)

Co k tomu říct? Je to divný a mám z toho špatný pocit na duši. Mohli si to odpustit a nenatočit to, ale přece proč bychom to nemohli natočit? Aby oživili mrtvou legendu o Kožené tváři, ale na oživení takové legendy je potřeba to natočit dobře a neee takhle bože. Gore scény jsou na tomto filmu asi nejlepší no a zbytek nevím nedokážu to ani popsat. Pod titulková scéna kde si to Koženka žene směr domov s motorovkou je fajn protože tu je vidět, že oni snad myslí nad pokračováním tohohle filmu. Herci zde nic moc, gore scény parádní, vrácení postavy Sally, která stejnak umře tak pitomě, že až to bolí na srdci. Já nevím co k tomu filmu říct, musíte na to kouknout sami a říct svůj názor. 2/10

Životní trefa (2022)

Adam Sandler se životně trefil! Dramatické role mu sedí a umí to zahrát geniálně. Lidé ho nemají rádi kvůli tomu, že je komik a berou, že jeho filmy jsou více méně odpad a v každém z nich hraje debila, ale já to mám naopak, já ho prostě žeru. Tento film je prostě dobrý. Sportovní filmy mám rád a i když je tento snímek občas chybný tak je i tak furt geniální a žeru ho. Sandler tu je jako tatka přerostlého dlouhána, který pracuje ve Španělsku na stavbě a občas si zahází na koš aby měl nějaké peníze navíc a jeden den mu to vyjde Sandler ho zde uvidí a hned v něm vidí potencionál a talent a snaží se ho dostat do týmu kde dělá skauta. Jenže po velkých zkratech to nevypadá dobře, ale jak se říká každý si zaslouží druhou šanci a ono to nakonec vyjde. Sandlerova postava se stane asistentem trenéra a jeho dlouhán se stane hráčem v NBA, krásný konec a doporučuji se na to podívat svým pohledem. 9/10

Willyho kouzelný svět (2021)

Já se bavil i když je to krávovina. Willyho kouzelný svět je samozřejmě kopírka herní série Five Nights at Freddy's. Nic Cage tu hraje tuláka, kterej asi zapomněl mluvit co se jeho auto posralo na cestě. Ostatní herci tu jsou amatéři, kteří by i pro pár stovek zahráli všude. Cage tam ty stroje kosil jakoby byl terminátor a bylo mu všechno jedno co se stane ostatním. Vše tu je zakončeno divně. Ze závěrečného fightu mi bylo zle jak to tam vše svítilo a hovno bylo skoro vidět něco jako v osmé sérii ve třetím dílu ve Hře o Trůny. Nicolas Cage v posledních letech sice hraje v divných a špatných filmech a tenhle si mohl odpustit, ale pokud za to byli dobré peníze tak bych to taky natočil. Za mě 4/10