Joe kontra sopka (1990)

Sice to není žádná sláva, ale k zahození také ne. Ze začátku mě dost i bavil, ale konec mi přijde..eh..jak to popsat?

Dům za všechny peníze (1986)

Skvělá komedie, ve které je i trochu té romantiky. Nejsem ten typ vysmátého člověka, ale u scény, kdy "napouští" vanu jsem se ani já neudržela. Je to trošku taková kravinka, ale to správná komedie má být, ne? Nemohu stěžovat.

Velký (1988)

Tento film jsem měla na seznamu dlouho a nikde jsem ho nemohla sehnat. Nakonec se mi to povedlo a já měla tu čest se na něj podívat. A musím říct, že to nebyla chyba. To dlouhé čekání se vyplatilo.

Žbluňk! (1984)

Co se asi tak dá čekat od fantasy romantické komedie? Spoustu fantazie, lásku a nějakou tu legraci. A přesně to tenhle film má. Řekla bych, že není vůbec špatný, avšak mohl být i kapku lepší. Je skvělé sledovat začátek herce, který je teď na vrcholu své slávy. Troufám si film označit jako "Old but gold."

Most špiónů (2015)

Film jsem si pustila 9.7 (Když už má Tom Hanks ty narozeniny...) Sice jsem čekala něco víc, ale asi mám moc velké požadavky. Nakonec musím uznat, že to je povedený kousek a těch pět hvězd dám.

Lovci lvů (1996)

Skvělý dobrodružný film. Nevidím v tom sice žádnou pecku, která by zabavila, ale že bych se u něj nudila také říct nemohu. K zahození určitě není. Vřele doporučuji.

Zelená míle (1999)

Viděla jsem hodně smutných filmů, ale u žádný z nich nebyl takový jako Zelená míle.

Na život a na smrt (2013)

Velmi zajímavý film. Zpracování určitě dobré, jen mě udivovali scény, kdy byl voják třikrát postřelen samopalem a celý od krve s kulkama v těle bojoval dál. Za to bude muset strhnout nějaké ty hvězdičky, ale určitě doporučuji!

Let číslo 93 (2006)

11. září mě dost zajímá, a i když o tomto dni hodně vím mi film vyrazil dech. Paul Greengrass mě nezklamal.

Fakjů pane učiteli (2013)

Ze všech dílů je tento ten nejlepší. Prima komedie, u které se člověk pobaví.