Fair Play (2014)

Věrné podání bolševické doby a Miro Žbiro:-) nezklamal hudbou.Zkráceně: jsem rád,že jsem tento film viděl,ale více jak dvakráte bych si jej nepustil.Herecký výkon obyčejně krásné Judit je mírně nadprůměrný,ostatní cca průměr,ale dobrý. Necelých 75% je plně v korelaci...zádný šlágr to sice není,ale špatné to rozhodně není.Za mne mezi třemi a čtyřmi hvězdicemi:-) Čtyři jsem dal jako správný slintal krásně obyčejné Judit:-) :-*

Ikarie XB 1 (1963)

no comment...to nebyl herecký koncert,ale přímo filharmonie...samej národní umělec...v současnosti(2018) neexistuje lepší české  sci fi....čekám kdo toto dílo překoná..zatím marně...95% Podle mě nejlepší černobílé sci-fi na světě.

Ztracen ve vesmíru (2011)

Tak tento film jsem si pouštěl cca 3kráte a 3 kráte jsem u něj usnul...stačí to takhle?:-))) Pětadvacet procent víc nemohu,,,

Pěkně blbě (2017)

..tak tento film mne tedy moc neoslovil...za á : kdyby nedostala slečna infekci,tak by si snad vubec neuvedomil,že jí miluje? za bé: toto rozhodně není komedie,ale tragikomedie...mě tedy to vtipné nepřišlo.Ano,jsou tam některé vtipnější scénky,ale to je spíš oblast černého humoru.Na ten já moc nejsem a dobře vim proč....za mne 35% ps: herecké výkony tak cca 50%

Jedna mezi oči (2012)

Toto dílo je průměr všech průměrů:) Dá se,ale vícekrát jen při náladě na tento žánr.50%

Blade Runner (1982)

Výprava ok,efekty jakš takš.Herecké počínání mirný nadprůměr.Ovšem režie nic moc bych za mne řekl.Dost protahované scény z tohoto snímku dělají zmatený a nudný film.Rozhodně jsem rád,že jsem to viděl,ale napodruhé si to již nepustím...za mne 40%

Atlas mraků (2012)

Hm,,,,jak to jen....hodně lidí se v tom ztrácelo...nedivim se...já taky...sic nějaké ta moudra tam padala,ale to nestačí.Rozhodně to není snímek k žehlení či k jídlu,ale kvalitu nějakou prostě má.Já jí ale vzhledem k chaosu v celém snímku,moc neocenuji.Tři hvězdičky je v korelaci s mým pohledem na toto dílo.55%

Mamma Mia! Here We Go Again (2018)

Dějově spíše pro ženy....nicméně spíše horší nežli dobrý:( Opravdu ukazovat světu,jak střídají ženy partnery a ještě hup s nima prvni den do postele? To neni dobré,vážně ne.....ale zábavné ok,muzika 100%...herci cca 65% K žehlení a praní nebo vaření ok.Díky celníkovi za mne 4hvezdy;)))ps: nemáte náhodou moc krátké vlasy?!?:-D

Pátý element (1997)

...tak viděl jsem od Luca Bessona i jiné snímky,ale tento byl jednoznačně nejzábavnější...Sci fi komedie plná akce a reakce:) Viděl jsem to snad 20kráte a stále bez nudy a štourání v nose...

Lovec jelenů (1978)

Nadprůměrné herecké výkony hlavních postav.Výprava vcelku dobrá a děj ale trocha nudnější na začátku a na konci. Kuli tomu jsem dal jen 4 hvězdičky.Ale realita a scénář prostě = Áčkový film.