• Fantasy

Co kdyby...? - What If... Zombies?! (2021) (epizoda)

Původně jsem si myslel, že tento díl bude převážně na styl Mad Maxe, kde hlavní postava bude Peter Parker jakožto jediný přeživší šíleného světa zombie. Místo toho, jsem dostal další stereotypní a zbytečnou týmovku, která ještě k tomu udělala klasické klišé zombie žánru. A tohle řeznictví pro potenciální příběh Spider-Mana dělá prakticky pořád, kdy si konečně uvědomí, že Peter NENÍ vedlejší postavička a zaslouží si 100% screentimu. Disney to s ním prostě nikdy neumělo a tenhle díl je prakticky naprosté meh.

Shang-Chi a legenda o deseti prstenech (2021)

Nepřestává mě udivovat, jak poslední Marvel projekty, jsou průměrný brak, ale fanbase to stejnak žere. První půlka filmu fajn, druhá šla kompletně do pr... Za mne 60%, zcela jistě nejhorší sólovka a absolutně nevyužitý potenciál. Kinda ostuda žánru, na který mířil. Co by na tenhle digi-bordel řekl Jackie Chan či Bruce Lee..

Zaklínač: Vlčí sen (2021)

Tohle bylo úžasné. Tady jde vidět, jaké to je, když se frančíza dostane do jiných rukou. Vznikne tento animovaný masterpiece, u kterého si řeknete: Jo, tohle je Canon. Dokonale to vyplňuje mezery v historii a krásně doplňuje mezeru na útoku Kaer Morhen. Ačkoliv jsem se zprvu bál, že Vesemir bude mimo charakter, obavy byly po prvních 20min. rozptýleny. Hudba byla také fantastická. Dosud nejlepší hraný Zaklínačský obsah, dost možná i poslední na Netflixu. 9/10.

Sebevražedný oddíl (2021)

Tohle je považováno za nejlepší DCEU film za poslední léta? A jako jste magoři? Jedná se prakticky o naprostou vykrádačku různých akčních Béček. Ačkoliv se může zdát, že se bude ve filmu umírat prakticky co 20min. a nám by nezbylo nic jiného než hádat kdo, opak je pravdou. Nastane jedna pasáž, která totálně vymázne většinu. A to je ono. Nic víc. Soundtrack je na Gunna VELMI slabý. Vizuál je jako z roku 2009, přesněji to vypadá jako počáteční komiksovky. Kamera se třepe o 106% a Zoomy jsou jako z laciného seriálu. K postavám nejsme schopni si udělat jakýkoliv vztah, jsou rovnou vrhnuty do akce. Vesměs už rovnou víte, kdo dostal plot armor a kdo chcípne. Celý film je předvídatelný, nic originálního jsem nenašel min. 95% projekce - ale posledních 20min. bylo docela fajn. Co se týče humoru, nejen že je otřesný, ale také mírně pedofilní až divně zvrácený. Jakože totálně jsem nechápal co zrovna sleduju. R-rating je prakticky nevyužitý, resp. je využitý, ale tak nechutně že to není možné. U některých scén mi vyloženě bylo špatně. Očividně Gunn má fakt úchylku na mrtvý ptáky a děti. A až u tohoto filmu mi došlo, že asi fakt není ten člověk v pořádku a já se zase mýlil. Pozitivum, které bych ale rád napsal je rozhodně vylepšení charakteru Bloodsporta, který je nyní prakticky daleko líp udělán a promyšlen než ta směšná verze z komiksů, snad se tedy nyní budou v komiksech držet tohoto prvku, což by z něho dělalo velmi rovnocenného a možná i lepšího protivníka pro Deadshota. Oblíbil jsem si také toho puntičkáře, který byl ztvárněn starou dobrou tváří jež se u DCčka několikrát objevila. A king shark s hlasem Sylvestera byl prostě k popukání. A co Harley? Ačkoliv Margotka, byla nehorázně dobrou volbou pro ztvárnění, ten charakter DCEU prostě nenávratně položil na zem. A bylo mi opravdu už zle z toho, co zní udělali. To, co jsem viděl z BoP se přenáší i zde. Verdikt: Hlavním problémem, je tedy bezesporu neoriginalita, rychlost děje a nechutnost Gunna. Mám už pokrk DCEU a rozhodně budu mít pokrk lidí, co o tomhle filmu budou říkat, že je nejlepší z DCEU (Shazam, Aquaman a Superman byl daleko lepší) a nedejbože lepší než původní SS, což je opravdu vtipné slyšet od člověka, co "jedničku" nesnášel kvůli Letovi nehorázně. Očekávání byly naprosto jiný, jedná se o kolosální zklamání, ať jde celý DCEU k čertu. Dodatek: Je možné, že jsem se někde naštval až moc, ostatně můj problém leží především se směrem DC filmů. Nemají absolutně žádnou osobnost. Každým snímkem se snaží zkusit jiný styl vyprávění a celkového feelu, a upřímně už to nezvládám. Sure, není to nejhorší film, ale se šablonou a inspirací jež se Gunn snaží zde protlačit mám problém. DC má na víc. 3*, 60%

Loki - Pro tok času. Vždycky. (2021) (epizoda)

Nejlepší zakončení MCU projektu v dějinách MCU. Takhle confused, nadšen, překvapen a uchvácen jsem byl naposledy u Raimiho trilogie. Tohle je prostě peak.

The Jay Leno Show (2009) (pořad) odpad!

Nevtipný, egoistický a hlavně nechutně politický chuj. Ubohý had NBC a člověk, co vystrnadil Conana.

Conan (2010) (pořad)

Král tohoto druhu žánru. Ačkoliv poslední měsíce u NBC ztrácel na dechu (což Conana nelze ani moc vinit vzhledem k tomu, co se dělo) se zde zcela vrátil do svého živlu. Škoda jen, že odešel k dnešnímu dni do důchodu co se týče onoho formátu. Pravděpodobně poslední vtipný a zajímavý host, co se nebavil o politice. 100%