Profesionálové (2008) (seriál)

Prvé série sú výborné ale čím ďalej sa to zhoršovalo, predposledná séria sa zase o dosť vyšvihla a vrámci tohto seriálu bola naozaj výborná a posledná často nuda.

Arthurovy bezvadné Vánoce (2000) (TV film)

7/10 vzhľadom na cieľovku. Film je rozdelený na 2 časti, Arthurova linka čo je klasický vianočný príbeh o vianočnom zhone a sekundárna linka jeho spolužiakov ktorá je o rôznorodých zvykoch a o potrebe pochopiť že každý olsavuje Vianoce inak, je to najlepšia časť tohto filmu. Samotný film pre deti dobrý, ako doplnok seriálu je to úplne výborná vec na Vianoce, cieľovke odporúčam.

Duše (2020)

Trochu Pixar klasika, veľa scén je trochu hlúpich pre deti ale inak je to výborne napísané a pravdelne vás film zasahuje, nad koncom sa musí premýšľať až vás posledná veta odpáli.

Bibi a Tina 4: Naprostý chaos (2017)

Zápletka s dievčaťom sa mi páčila ale inak, žiaden zázrak, veľa postáv sa chovalo jak debili, zatiaľ bez hviezd.

Bibi a Tina (2004) (seriál)

Ako decko ma to bavilo.

Bibi a Tina (2014)

Vrámci možností dobré, na začiatok musím pochváliť kulisi a herecké obsadenie ktoré výborne stvárnilo kreslené postavy (špeciálne hrad). Ale musíte sa pripraviť že v pomerne dobrom príbehu je kopa detských vypchávok ktoré sú vyslovene na pobavenie detí lebo sa niekto asi bál že ich dej bude nudiť (rovnaká chyba ako u pokémonov, zabudli že starý diváci vyrástli). Čo je doplnené o muzikálové scény ktoré by som väčšinu vyhodil s okna. Paradoxne naviac si užijete scény s novou postavou (tým myslím nie so seriálu), zbohatlík čo chce kúpiť koňský ranč, jeho text je totiž výborne napísaný a dokáže robiť na postavy reálny psychický nátlak. Takže ako návrat do sveta Blocksberg určite odporúčam, inak ale nič extra sa nekoná, dalo sa to spraviť oveľa lepšie.

Star Wars: Epizoda I - Skrytá hrozba (1999)

Vizuálne prevratné ale nič s toho, na prvú dobrú je film 7/10, na druhý pokus ktorý môže byť kľudne aj po roku spadol na cca 6/10, zachránilo to pár dobrých scén a Jar Jar, myslite si čo chcete ale tie jeho vylomeniny boli dobre načasované lebo vďaka nim film nespadol do nudy kam pár krát smeroval a teda ste za to že je ,,debil" radi, bohužiaľ keď som kukal celú sériu znovu toto bol jediný film ktorý som vyslovene chcel preskočiť lebo sa v ňom nič nestalo, paradoxne ale súboj s Maulom je choreograficky najlepší súboj v ságe takže dôvody na zhliadnutie tu sú, takže nakoniec 5,8/10, čudujem sa že je v červenej zóne.

The Mandalorian - Kapitola 14: Tragédie (2020) (epizoda)

S výnimkou toho že zase so stormtrooperov urobili neschopných idiotov ktorý nedokážu trafiť na diaľku a keď majú cieľ pred sebou tak nevystrelia ale inak výborný diel.

Re: Zero kara hadžimeru isekai seikacu (2016) (seriál)

8,3/10 - Prepáčte ale tento popis nejde spraviť krátky. Seriál má výborne napísané zápletky ktoré nie sú práve najoriginálnejšie ale skôr je výborné ich načasovanie vďaka čomu ich nečakáte. Hlavnou slabinou je hlavná postava Subaru, celý seriál je robený okolo neho a viete toho cca toľko čo on, viem že vďaka nemu toto veľa ľudí pokladá za niečo úžasne a teraz citujem jednoho recenzenta s YT ,,človek ktorému sa tento seriál nepáči kvôli Subarovy tak sa nechce pozrieť na svoje vlastné chyby" s čím nesúhlasím áno je chyba to hneď vypnúť ale Subaru robí proste priveľké blbosti, jeho linka je za mňa dobrá ale sú tu scény kvôli ktorým máte chuť seriál vypnúť a nikdy znovu nezapnúť čo je jasná chyba, proste tá postava je o tom že je to so sociálneho hľadiska debil ale je inteligentný a má dobré srdce ale veľa scén pôsobí ako keby mu kleslo IQ a sú tu scény kvôli ktorým chcete seriál vypnúť atď., ale však vyplatí sa ho vidieť do konca keďže tieto scény majú svoj zmysel a veľa epizód je reálne 10/10 a úplný vrchol toho čo som v seriálovej tvorbe videl, bohužiaľ veľa ,,hrozných" scén je tu navyše a dali sa spraviť lepšie, stačilo Subara mierniť, ale inak úžasný seriál, už len kvôli dejovej linke a tomu ako si Subaru uvedomuje veci ktoré mal v živote zistiť už dávno, záporáci sú dobrý, síce väčšina s nich klišé, postavy všeobecne by potrebovali ubrať silový level lebo veľa scén sa takto nedá brať vážne, súboje majú choreografiu len občas a väčšinou anime klasika že buď je to supersilný mág, človek čo keď machne mečom poškodí cieľ 10 metrov ďaleko alebo assasín čo sa všetkému uhne atď., ale inak nieje seriálu čo vytknúť.