Devátá brána (1999)

Vynikající příběh, skvělý výkon Johnyho, tajemno od začátku do konce, zvraty a překvapení, mystika na vás dýchá přes obrazovku. Atmosféra kterou se týmu filmařů podařilo do snímku dostat je prostě děsivá. Pokaždé když bere Johny do ruky knihu všem se tají dech a což teprve když "otevře" svojí kamarádku:)To je asi jediná vada tohohle filmu. Ta scéna se tam vůbec nehodí. Jinak je to ale fakt skvělý film.

Deuce Bigalow: Dobrej striptér (1999)

Slyšel jsem na tenhle film jen samou chválu ale hlavně od lidí, o kterých si nemyslím, že by měli vůbec nějaký vlastní názor. Tak jsem dal cd do mechaniky a ejhle. Za celý film jsem se opravdu nedostal k ničemu jinému než ke smíchu. Kromě romantických scén samozřejmě. Výborná je třeba chvilka kdy slepá kamarádka rozmašíruje perutýna na koktejl. Nic proti rybám (mám doma akvárko), ale to je fakt vrchol. Čekal jste tuhle situaci snad někdo? Jestli jo tak buď kecáte a nebo jste divní:)Ale máte talent:)

Desperado (1995)

Jestli ne tak to vůbec nevadí protože oni si zahrají i bez vás a to pěkně od podlyhy protože Antonio to jinak ani neumí. Chcete dobré akční scény s vtípky které by rozesmáli mrtvého a navíc Mexiko jak má být? Tak jděte do Desperada

Deset důvodů, proč tě nenávidím (1999)

Trošku se mi zdá že tenhle film je nedodělaný. Rozhodně na příběhu by se dalo lecos upravit tak aby to nebyla jasná "klasika". Taky Ledger by ze sebe určitě mohl dostat trochu lepší herecký výkon. Naproti tomu je film obohacen o pár hodně dobrých vtípků a vychytávek, které ho staví zase do trochu lepšího světla.

Dennis - postrach okolí (1993)

Chcete rodinou komedii. Tady je. Fakt dobrej snímek protože Denise zná asi každý pana souseda si tu zahrál Walter Mathieu takže se máte na co těšit. Denis jak střílí acilpirin prakem je kouzelnej jen do chvíle než ho máte doma.Ale to se snad v reálu nemůže stát. Snad...

Demolition Man (1993)

Překvapivě docela zábavná záležitost. Díky obrovským rozdílům mezi minulostí a budoucností zde dochází k opravdu vtipným situacím. Navíc Sly má fakt výborný hlášky (např.: "Buďte dobrý!" - "Buď v prdeli!").

Daredevil (2003)

Tfuj to byla ale blbost. Z výkonu Bena se mi chtělo brečet a z některých scén jsem měl pocit, že snad režisér se scénárity vymýšleli opilí nebo ještě hůř po opici. To je prostě otřes. Nehchápu, jak si může někdo něco takového dovolit vypustit do světa...

Dannyho parťáci (2001)

Podle mě je to vynikající film už jen proto, že téma je vlastně něčím, co ho staví do role propadáku. Už tu bylo tisíckrát a přesto jsou Danyho parťáci vyjímeční, zajímaví a skvělí.

Čtyři pírka: Zkouška cti (2002)

V tomhle filmu jde o čest až v první řadě. tenhle film sice není mega ale ani mikro. Prostě má svůj styl a toho se nepustí. uchvátili mě rozsáhlé přírodní scenerie

Hospoda (1996) (seriál)

Nejlepší televizní seriál z hospodského prostředí. Ovšem provokativní vystupování tělocvikáře je bezvadné.