Zlá krev (1986) (seriál)

Na této databázi nechápu že zde nepíšou aspoň všechny hlavní herce, poslední dva díly měl hodně na sobě Jiří Císler jako Rudolf Mrva který všechny lidi ze spolku Žižkovan udal. Ten konec toho posledního dílu, dal bych pět ale zabití Mrvy mě přišlo zbytečné.

Schindlerův seznam (1993)

Pokud se jen trochu zajímáte o nedávnou historii, tak je Schindlerův seznam něco co nesmíte propást. Jeden z nejlepších filmů o druhé světové válce a o holocaustu vůbec.

Scary Movie 3 (2003)

Ne, opravdu. V parodii se meze nekladou a to je dobře. Trojka je toho jasným důkazem. Zdrbnout největší trháky roku je fakt terno, ale ptám se, co parodie na Pána prstenů, že by měli producenti strach se pustit do giganta jeho formátu. Nebo jsou to všechno fanoušci Tolkiena?

Scary Movie 2 (2001)

Jo to teda je naprosto skvělá komedie, kde určitě všichni najdete aspoň jednu parodii na svůj oblíbený film. Kdo ne, tak nikdy žádnej opravdu dobrej film neviděl. Dobrý na tom je, že jste nemuseli vidět jedničku a pochopíte dvojku. Sem už celej natěšenej na trojku.

S.W.A.T. - Jednotka rychlého nasazení (2003)

Mám v sobě zakořeněný jakýsi obdiv ke všem členům speciálních jednotek od S.W.A.T. až po SEAL, takže tohle bylo něco pro mě. Rozhodně nebylo všechno přesně tak, jak by to fungovalo doopravdy, ale my co milujem akci a napětí sme si určitě přišli na své. Farell jen potvrzuje, že ve hvězdu nevyrůstá, ale už jí je a o umění S.L. Jacksona není pochyb. Zkrátka bych je nechtěl potkat na ulici, když jsou zrovna naštvaní.

S tebou mě baví svět (1982)

Kdo neviděl tenhle film tak jako kdyby snad ani nežil. Existuje snad někdo komu se nelíbil. Samo sebou že když vám ho někdo pouští pětkrát za rok tak už to je nesnesitelný, ale já ho vídám tak jednou za rok a pořád se mi líbí. Vždyť Pepino je skvělej a jeho beruška na lopuchu ještě lepší. Což teprve Dášenka a její bačkůrky to si člověk pak myslí že se mu to nemůže stát, ale to se plete. Nebudu tu psát o všech scénách protože bych tu byl do noci.

S čerty nejsou žerty (1984)

Je to jedna z nejkrásnějších pohádek, které u nás kdy vznikly. Pokud o tom pochybujete, tak jste asi moc vyrostli a nemáte cit na to, co děti může zaujmout. I dnes ve světě počítačů a všeho digitálního od aut až po ponožky. I pro nás starší je vtipné alespoň to Nárožného: Spadlo ti to, Máchale. Seber to Máchale...

Rychlejší než smrt (1995)

Docela fajn westerňáč. Jeden z těch filmů co se úspěšně vracejí ke starým žánrům. Hackman tam hraje fakt drsňáka ale dírku do hrudníku mu stejně nikdo neodpáře

Rychle a zběsile 2 (2003)

Konečně má tenhle film trošku dějovosti.Oproti jedničce má dvojka aspoň trochu děje. Pokračuje samozřejmě přehlídka naleštěnejch fár a krásnejch holek, ale ještě pořád to není ono. Musím ale uznat že ani 1. ani 2. díl mě prostě nenadchli jičím jiným než těma autama a honičkama ale za to jsem z nich byl fakt dost vedle ty tam jsou prstě perfektní. Skvělá je tu i kamera. Záběry na řadící páku a pedály sou precizní.

Rychle a zběsile (2001)

Když to vemu kolem a klem tak jako film to stojí za velký kulový. Opravdu. Pokud chcete vidět dobrej film tak běžte jinam. Pokud ale chcete vidět pěkný auta skvělý honičky a hromadu adrenalinu tak tohle je tu pro vás. A pro mě je tu to zas.... (zase) hodnocení a já se nemůžu rozhodnout jestli to mám hodnoti jako film nebo jako přehlídku aut protože jako film je to za dvě ale jako přehlídka za pět. Takže udělám kompromis a protože hodnotím víc jako film bude to za tři.