Roboti (2005)

Dabing je dobrej ale film stojí za nic.

Mlčení šunek (1994)

Nejlepší parodie 90 let. Dobří herci a spousta překvapení. Tento film doporučuji.

Blade: Trinity (2004)

No nemám radost, ale musím konstatovat, že celá série má sestupnou úroveň. Jednička byla super, dvojku jsem přijal s rozpaky a trojku pokládám za zbytečnou. Škoda času.

Doktorská pohádka (1982) (TV film)

Kouzelná pohádka o kouzelníkovi, který je na všechny zlí a protivný. Pak mu zaskočí švestka a hledá doktora. Skvělý výkon Vladimíra Menšíka, Jiřího Císlera a Petra Nárožného.

Pirani útočí (1995) (TV film) odpad!

Je to odporný film, strašný hnus.

Harry Potter a Ohnivý pohár (2005)

Zklamání na celé čáře. Film postrádá jakékoliv tempo a přímo se rozpadá režisérovi pod rukama. Poetika se vytratila někam dopryč a zůstaly jen zkažené scény, které jako celek nedávají žádný význam... Vždy když se už něco rozehraje a vypadá to nadějně, že se to rozjede, tak následuje střih a jsme někde jinde a začínáme zase od začátku. To si myslím, je hlavní nedostatek filmu... Kámen mudrců pro mě zůstává nejlepším dílem, zlatej Columbus... Tohle je nejhorší film z celý série...bohužel... Efektivně je na tom nejlíp, ale za formou se neskrýbá ještě dobrý film, že?

Hasiči (1985)

Bohužel tento film mi kazý právě Villaggio. Například když žvejká ty pleny, to je strašný.

Tajemství velikého vypravěče (1971)

Nádherné spracování života Alexandra Dumase v režii nejlepšího českého režiséra Karla Kachyni. Ale také potěší i menší role Jiřího Císlera.