Fimfárum Jana Wericha (2002)

všechna čest. Jeden z nejlepších filmů poslední doby. A že je loutkový? Právě proto. Je to exceletní práce. Myslím že nezmizelo nic z Werichova kouzla......

Fantom Paříže (2001)

Když jsem viděl Gerrarda jak v tomhle filmu vypadá a slyšel že tam dělá kung-gu či co musel jsem se smát ale smích mě brzo přešel protože tenhle film je všechno jen ne k smíchu. Je napnutý od začátku do konce a nenechá vás vydechnout ani na chvíli a nejkrásnější je že do konce nevíte kdo je Fantom a hlavně že Depardieu tam nehraje jen takový štěk ale nejdůležitější roli. Kdyby se dávali ceny za nejkratší a přitom nejdůležitěší roli mohl by klidně aspirovat na titul. Tanhle film mohu jen doporučit protože mě vtáhl do děje tak silně že sem litoval že není o hodinu delší.

Evoluce (2001)

Poutavý ale nenáročný příběh kde jde hlavně o legraci a výborní herci snad ve většině důležitých rolí s Davidem Duchovnym v čele. Jde tu prostě o to lidi rozesmát a o to kdo strčí hlavu dál do řiti

Eurotrip (2004)

Scotty fakt netuší a to je možná dobře. Ten song je docela chytlavý stejně jako celý film. S kamarády jsme se na něj dívali už snad dvacetkrát za poslední tři měsíce. Pokaždé si tam najdeme novou scénu, která nás nadchne. Film je plný nečekaných zvratů, ale hlavně legrace, která na vás bafne, když to nejmíň čekáte. Pokud mám říct jednu scénu, která se mi líbí nejvíc, pak musím rezignovat, protože to se zkrátka nedá. Vyberte si: úchyl ve vlaku, fanoušci reds, erotický klub, pekárna, nudapláž, vatikán a nesmím zapomenout ani na malého "fírera". Na tohle se prostě podívejte.

Equilibrium (2002)

To zpívá Elán, ale já má rád filmy nad kterýma musí člověk trochu nebo i víc přemýšlet. A to tenhle film určitě splňuje. Chcete žít tak jako v tomhle filmu? Já teda ne. Pěkně mě překvapil ten malej synek protože já čekal že on bude zrádce a že on bude ten kdo se stane klerikem a odpicne tátu ale takhle to bylo určitě lepší a ani mi nevadilo jak moc lidí tam dokázal hlavní hrdina sám porazit a už vůbec ne že to bylo trochu na styl Matrixu.

Drsnej Shaft (2000)

Musím říct jedno. Je to film, ve kterým je moc filmovýho patosu, ale Samuel má prostě herecké charisma. Kdyby hrál starýho prodavače zmrzliny na sverním pólu tak se na to stejně asi bude dát koukat.

Dracula 2000 (2000)

Myslíte, že to není možné? Myslím, že teorie s Jidášem není zas tak nemožná. Sice ji řadím až za Vlada Tepeze, ale ve filmu celkem logicky dobré zdůvodnění. Film jako takový by mohl klidně patřit do kategorie B možná C, ale jeho konec mě právě díky teorii s Jidášem tak zaujal, že jsem se rozhodl, že oznámkuju průměrně. Viděl jsem i horší filmy...hodně horších filmů.

Doba ledová (2002)

Do té doby než jsem film viděl, jsem si myslel, že nic lepšího není. Ale ono je a je toho dost. Samozřejmě, že Hledá se Nemo a Příšerky s.r.o nebo Shrek Dobu ledovou asi trumfnou, ale stejně je film celkem podařený aspoň co do příběhu a některých vtipných scén u kterých se děti u nás doma smáli.

Dnes neumírej (2002)

Ptáte se co je nového. Vlastně nic. Jen James zase trochu řádí a má na to i novou kamarádku a pár nových hraček jinak jsou to vesměs kosmetické úpravy ale nic to nemění na tom, že se mi tenhle fil hodně líbil. Asi kvůli tomu že jsem děsnej fanda do aut a ty jsou v každý Bondovce skvělý

Divoké kočky (2000)

Pokud jde o muziku tak ta je hodně dobrá, pokud jde o kameru a střih tak ne průměrný a pokud jde o příběh scénář a náročnost na výkony herců tak ty jsou minimální.Je to tak trochu oddychovej film kde nemusíte moc přemýšlet nemusíte se bát koho tu zase zabijou a nemusíte mít strach že přijde satan a odnese si vás jen kvůli tomu, že máte rádi modrou barvu:) Je tu i trocha romantiky a pár sexy koček ale jak už jsem řekl je to vyloženě oddychovej film, žádnej oskarák