Policajti na baterky (2003)

Klasický humor Martina Lawrence mě vždycky dostane. Je prostě dobrej ...

Polibek draka (2001)

Spousta akčních scén, výborné bojové umění a pár dobrých hereckých výkonů. Tenhle film mě ničím vyloženě neoslnil ale ani nesklamal.

Planeta opic (2001)

Podle mě starašný propadák.Jediné, co se mi na filmu opravdu líbilo, tak to byly masky a kostými, jinak jsem na něm nenašel nic pozitivního.Je to lehký podprůměr. Takže až nějací teroristé zničí, všechny filmy na světě a vy nebudete mít co dělat a zbyde vám něco, na čem si to přehrajete tak si udělejte nějaké jídlo ať se u filmu nenudíte.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

Orlando tam hraje herecký štěk a film stoupá a padá s výkonem Johnyho Deppa. Příběh je to krásnej ale....Musíte ho vidět aby jste se rozhodli sami jakej je.

Philadelphia (1993)

Tak to ani náhodou. Jestli tomuhle filmu řekente, že je psychologický, tak snížíte jeho kvalitu o devadesát procent. Tohle je asi nejlepší film s psychologickým zaměřením ale ten film není jen psychologický. Je to drama je to komedie je to prostě všechno na co si vzpomenete. Ale hlavně je to film nad kterým se snad pozastaví každý člověk a řekene si sakra s tímhle by se ale fakt mělo něco dělat protože je to vážný. Tenhle fil prostě musíte vidět abyste pochopili o co filmařům šlo. Jestli mě někdy něco někde dostalo na pokraj mých psychyckých sil tak to byl před několika roky tenhle film v našem obývaku na videokazetě a já se nestydím říct že se mi chtělo křičet brečet a řvát na celej svět.Koukněte se a bude se vám chtít taky.....

Perníková věž (2002)

Je to hodně depresivní film ale je v něm taky spousta srandy. Každopádně miluju scénu kdy si oba kámoši vyprávěj svý zážitky po hulení trávy a nebo tu kdy si jedno malé roztomilé zvířátko najde cestu až do sousedovic guláše.Ale konec, konec ten se teda moc nevydařil. Nebo jestli vydařil tak to se páni autoři aspoň u mě trefili dost vedle protože konec je horší než studená sprcha uprostřed bezstarostnýho spánku.

Pearl Harbor (2001)

Máte rádi válečné filmy se spostou krásnejch kluků a holek, ve kterých je navíc spousta napětí, akce, vášní, bolesti a sebeobětování? Tak Pearl Harbor je přesně pro vás. Je to prostě film který vám určitě něco dá. Ale jestli nemáte rádi scény z vojenského ba co víc válečného prostředí tak na to radši nechoďte. Protože těch je tam víc než dost a holky co nechtějí vidět umírat Joshe Harnetta tak ať tam taky nechoděj a kluci co ho umírat chtěj vidět tak ať jdou protože to stojí za to. Tenhle komentář bych chtěl věnovat svýmu kamarádovi Martinovi protože se sním rozešla holka právě kvůli tomu, že se zamilovala do Harnetta takže tady všichni doufáme že se probere a vrátí k Martinovi protože to byla do teď rotumná holka a Martin si NEZASLOUŽÍ se na něj vykašlala kvůli klukovi, kterej o ní nezavadí ani pohledem. Nejsi trochu praštěná Marcelko?Dík za pochopení

Pátý element (1997)

Slovy klasika: BYL JSEM TÍMTO VÝLETEM VYLOŽENĚ ZKLAMÁN.Ne úplně ale čekal jsem něco víc. Vždyť ani ten záporný hrdina ten největší padouch tam nevypadá jako strašnej zlej hajzlík ale jako pitomec kterého dostal na kolena i ten mnich. A navic chvílema je spíš taškařice než film. Pár dobrejch záběrů se tam najde ale kromě hlášky SUPRZELENÝ mi zenhle film nic suprzelenýho nedal.

Patriot (2000)

Konečně film o boji za nezávislot USA. Já vím že už je to nějaký ten pátek co byl v kinech ale uznejte že do té doby jsme žádný pořádný film na toto téma neviděli. A je to film se vším všudy. Přesně to co má historický film mít. Pravdivé jádro a na něm spoustu lží a výmyslů. Ne teď si dělám legraci ale tenhle film si určitě prohlédněte protože není jen o válce ale je v něm pár dobrých hlášek a trocha té lásky.

Noc na Karlštejně (1973)

Dnes komentuji třetí nebo čtvrtej nebo pátej film no to je jedno a už mám třetí, který patří snad mezi ty filmy, které by měl vidět každý. Je to skvělý český muzikál a hraje v něm spousta výborných herců a samozřejmě v něm zpívá sposuta skvělých zpěváků.