Teror (2011)

Trespass je velký trapas. Celé se to dalo skončit, kdyby lupiči Cageovi píchli tu blbou injekci a prst mu tam sami přiložili a mohli hned vypadnout. Je to jedna velká slátanina, která vás po půl hodině přestane bavit

Přepadení (2010)

Čekal jsem opravdu skvělou podívanou a přitom jde o spíše průměrný film.

Viděl jsem ďábla (2010)

Na můj vkus moc dlouhé, ovšem celkem to fičelo. Některý scény byly pěkně nechutný a nekompromisní, rozhodně to nebylo nic pro slabší povahy :-D

Válka nevěst (2009)

Hrozně mě nasral konec. Jak mohli jednoho manžela jen tak vyškrtnout a opuštěná nevěsta si hned nabalila novyho chlapa a s chuti si užila svatbu kamaradky?! Nemožný!!!!

2Bobule (2009)

První díl byl oproti dvojce dobrej. Ve dvojce udělali z moraváků naprostý burany a debily. Jedna * za Voříškovou.

Asterix a Olympijské hry (2008)

Tak to v žádným případě nebylo to co jsem očekával. Tohle byla hrozná ubohost.... většina scén je zkopírovaná z minulých dílů, takže už jsem nebyl ničím překvapen a ta scéna kdy žerou ty brouky a maj sliz všude u huby to byl hnus. Jsem myslel že se v tom kině pobliju. Ani nevím proč dávám *.Asi za dvě hodiny strávený v pohodlných sedačkách s příjemným doprovodem.

Gran Torino (2008)

Takhle skvělej film jsem už dlouho neviděl. Eastwood je prostě machr!!!

Náš vůdce (2008)

Po tomhle filmu se člověk zamyslí v jakým světě to žijem. Jaktože jeden člověk může z jiných udělat úplný fanatiky.

Suprhrdina (2008)

Když zrovna člověk není v náladě, stačí pustit Suprhrdinu a smích je zaručený na 2 hodiny ikdyz film trvá jen 85 minut, což je dost málo. Než jsem snědl 1/4 popcornu, byl konec filmu. Docela bych také ocenil jiné obsazení. Aspon hlavního hrdinu a jeho vysnenou dívku. . . .