Paranormal Activity 2 (2010)

Cela CSFD tu je len o tom, aky koment napise niekto "mnohobodovy" a podla neho sa zariaduje zbytok. Kazdy suhlasi s niekym inym, ale v podstate je to len ten prvy a nikto tu nenapisal nic svoje! O com vlastne tocim? Vsetkych ktory sa tu hraju na tazkych filmovych odbornikov by som najradsej pekne PO JEDNOM zavrel do mojej obyvacky, pustil tento film v PORIADNOM ozvuceni cca o 24 00 a potom chcem vidiet toho,kto tomu da "odpad"!!!

Duch doby: Dodatek (2008)

Všetci tí, ktorí tento dokument zavrhujú očividne žiju v raji, kde je všetko krásne, vonave v najlepsiom poriadku. Nikdy sa na vás nespáchala krivda, všetko je tak ako ma byt. Korupcia je len v amerických filmoch nas sa tu netýka! Politici nám chcú dobre dodržujú sľub chudoby, vzdy splnia predvolebne sľuby do bodky! ZOBUDTE SA! Skúste si zobrat z tohoto dokumentu aspoň niečo a ZAMYSLITE sa! Ci naozaj mate pocit, ze sme si tu všetci rovni??? PS: PanBozkari povinne "ODPAD" :-)

Zeitgeist: The Movie (2007)

Výborný dokument ktorý jednoduchou "PowerPintovou" prezentáciou, opakovanými zábermi a rytmickou hudbou človeka dokonale zhypnotizuje, prikove do kresla a nepustí! Krásny výplach mozgu :-) Dokument opisoval ovládanie ľudí a zároven svojou formou ovládal ďalej nič netušiaceho diváka! Jednim slovom DOKONALOST! No staci mi letmy pohlad na hodnotenia a je mi uplne jasne kto tomuto hned nadelil "odpad". Su to zakomlexovani prísne veriaci "uvedomelí občania" ktorí hneď pri prvom náznaku útoku na ich náboženstvo ihneď rezignovali na akékoľvek pokračovanie v sledovaní a hneď podme na csfd dat tomu ODPAD!!! Ludia pozrite sa kde žijete, pozrite sa okolo seba co sa dialo a co sa deje! Nepotrebujem žiadny dokument na to aby som v 21.storoci pochopil ze náboženstvo je len pliaga ľudstva! Len tolko vam chcela moja zatratena dusa povedat...

Počátek (2010)

Napriek vynikajucej hudbe a este lepsieho digitalneho spracovania je film roku 2010 pre uzivatela THE_Joko neskutocne ospaly film!

Kajínek (2010)

Hollywoodsky akcny thriler natoceny a zostrihany partiou ucnov, stredneho odborneho ucilistia odevneho na dosluzujucom Notebooku!

3 sezóny v pekle (2009)

Kravina ako voda v koši...Stačil mi jeden pohľad na Hádeka a už som ho mal plné zuby a ked do toho ešte aj otvoril hubu mal som čo robiť aby som tento "filmový" zažitok vôbec rozchodil. Najlepsie riešenie ALT+F4

Srbský film (2010) odpad!

Je mi vás ľúto,je mi vás skutočne ľúto všetkých, ktorým sa tento "film" páčil...Musíte mat úplne "zdravý" sexuálny život!

Souboj Titánů (2010)

Tento film ma utvrdil v tom, že reamekova zaležitosť v sucastnej dobe je len skopírovanie povodneho nazvu+mien zopar postav...Vznikne tak uplne novy film (často uplna kravina) a z povodneho filmu si berie len nazov na prilakanie divakov, co v konecnom dosledku musi fanusikov predlohy zakonite len a len NASRAT!!!