Sněženky a machři po 25 letech (2008) odpad!

Scénáristu do vězení!!! Jestliže lze zakázat například řízení auta na 5 let, tak po této zhovadilosti, bych dovolil scénarististovi se po zbytek života maximálně podepisovat na poště. Používat celý film hlášky z minulého a když ne tak říct: ,,pamatuješ tenkrát...", ,,či vzpomínáš...". Od filmu jsem neočekával bůhví co, ale výsledné dílo překonalo všechny mé představy v tom špatném slova smyslu.

Snílci (2003)

Film bez děje, jeden z posledních Bertolucciho pokusů jako režiséra, chlípná představa vilného starce o mládeži. Vysvleču Evu Green donaha, zavřu ji do bytu se dvěma chlapci a ono to nějak dopadne. Z mého pohledu až neuvěřitelně dekadentní a filozofický ukecaný na tři teenegery, co teprve objevují sebe sama. Pokus navázat na úspěch Posledního tanga v Paříži dopadl asi jako udělat po úspěchu filmu dvojku, trojku atd., dokud to někdo bude chtít sledovat.

Sociální síť (2010)

Nuda, nuda, nuda. Jestli chcete někdo vidět zhmotněnou nudu, tak směle vyražte na tento film. Dokument o stavbě parkoviště by mě přišel zajímavější, než tento nicnevypovídající dokumentární film o chlapcích, co vymysleli Facebook. A pod komentář uživatele TheRaven se podepíšu.

Sorry to Bother You (2018)

Geniální nápad velice dobře zpracovaný. Terry Gilliam musí být poctěn svými následovníky. Bohužel doba, kdy genetické úpravy lidí budou realitou se kvapem blíží, takže taková prča jako dnes po vzhlédnutí tohoto filmu to určitě nebude.

Souboj pohlaví (2017)

Obyčejný životopisný popis jedné sportovní události. V podstatě dokument. Nahlížet na toto jako tvůrčí umění nelze.

Správci osudu (2011)

Nebe nad Berlínem je nedostižné, proto je tak inspirativní. Tato variace na nebeské téma pouze lehce nad průměrem. Po pravdě podle obsazení jsem očekával svižnou akci a ne x-tou kopii filmu o andělech.

Spravedlnost (2017) (seriál)

Taková ,,hatla patla" zajímavá asi pouze tím, že v tom není žádná kladná postava. Kriminálních minisérií ze škaredého severu ať českého či moravského, je v poslední době až až, jakoby snad už ani pro tento žánr ani jiné exteriéry nešly použít.

Sráči (2011) (TV film)

Třinec není Paříž a ,,Prohnilí" z Lyžbice s prohnilíma z Montmartu jsou si podobní jako obě města :-)

Srážka s mimozemšťanem (2011)

E.T. neodletěl v dvaaosmdesátým, ale až letos. A za těch 30 let jak se patří načuchnou člověčinou. A to je celý :-).

Star Trek (2009)

Nebýt Teorie velkého třesku, tak bych se na to nedíval ani omylem, ale abych si doplnil vzdělání, tak jsem to teda dal, ať v seriálu neplavu. No a vše dle očekávání.